Асоціація юридичних клінік України долучилася до Міжнародної конференції у Миколаєві

Асоціація юридичних клінік України долучилася до XI Міжнародної науково-практичної конференції “Становлення та розвиток правової держави: проблеми теорії і практики”, яка відбулася 13 вересня в Миколаївському НУК ім. адмірала Макарова. Організатори відзначають, що метою заходу є обмін думками щодо шляхів розбудови правової держави, про роль громадянського суспільства. І найголовніше в цьогорічній конференції – це роль юриста в розбудові правової держави. Конференція містила окремий тематичний напрямок “Основи юридичної клінічної практики. Безоплатна правова допомога в Україні”. І новинкою у програмі заходу цьгоріч стала творча майстерня, яку для студентів провів Голова Асоціації юридичних клінік України Андрій Галай.

Асоціація юридичних клінік України

Сам Андрій Олександрович після участі у конференції заохочує і інші юрклініки запрошувати членів правління АЮКУ до себе на освітньо-наукові івенти: “Нам мало тої допомоги, яку ми можемо принести юридичним клінікам під час моніторингів. Тому в кожної юридичної клініки тепер є опція – запросити до своїх заходів члена правління. Ми не просто виступимо, але і проведемо зустрічі з керівництвом факультету та персоналом юрклініки. Користуйтеся можливістю”.

Конференція.

Виконавча директорка Асоціації та завідувачка кафедри морського та господарського права Юлія Ломжець зауважила: “Цього року традиційна клінічна секція Міжнародної конференції “Становлення та розвиток правової держави:проблеми теорії та практики” в Національному університеті кораблебудування пройшла незвично. Доповіді і презентації замінила цікава та корисна творча майстерня Андрія Галая “Якісна правова просвіта NOW UA” Актуальність, інтерактивність, використання цікавих прикладів відповідно до вікових особливостей аудиторії – запорука цікавого правопросвітнього заняття. А ще кілька правил гарного тренера: тренування, практика, підготовка і готовність до несподіванок!”

Творча майстерня відбулася в рамках проекту “Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України” за підтримки міжнародного фонду Відродження.

 

Асоціація юридичних клінік України долучилася до Міжнародної конференції у Миколаєві
Scroll Up
X