Активна співпраця Міністерства юстиції з АЮКУ
22 вересня відбулася зустріч керівника юридичної клініки Національного університету “Києво-Могилянська академія” та члена Правління Асоціації юридичних клінік Юлії Матвєвої, директора Всеукраїнської благодійної організації “Українська Фундація Правової допомоги” Миколою Сіомою з заступником Міністра юстиції України Гією Гонгадзе з приводу питань залучення і ролі юридичник клінік України у правопросвітній діяльності, спільної діяльності і співпраці юридичних клінік з іншими органами, установами та організаціями нашої держави.

обговорення.

Заступник міністра підкреслила готовність Міністерства юстиції сприяти представленню Асоціації юридичних клінік у робочій группі зі стандартів вищої освіти, зокрема, у питаннях, які стосуються потреби враховувати юридичної освіти, яка орієнтована на практику, при дослідженні питання сертифікації та акредитації вищих навчальних закладів України.
Як зазначив Гія Гецанде: “Юрист – є соціальною професією, а тому органи влади і держава повинні взяти до уваги необхідність практичної юридичної освіти”. На зустрічі було осоьливо підкреслено, що вищевказана освіта може бути отримана студентами під час іхньої роботи в юридичних клініках.
Під час обговорення було наголошено на цілковиту підтримку та сприяння у підписанні Меморандуму про взаємодію у підвищенні якості викладання у вищих навчальних закладах між Міністерством юстиції України та Асоціацією юридичних клінік України.

 

Активна співпраця Міністерства юстиції з АЮКУ
Scroll Up
X