Активне навчання v. активний відпочинок або як проходить Школа юридичних клінік 2018?

Панельні дискусії про моніторинги юридичних клінік та етичні засади їх діяльності, обговорення Стандартів діяльності ЮК в контексті реформи юридичної освіти, тренінг із ефективного менеджменту ЮК, практичні воркшопи з правової просвіти та комунікації юрклінік, презентація силабусу навчального курсу з основ юридичної клінічної практики та багато іншого – так пройшли перші два два дні Літньої Школи для кураторів юридичних клінік 2018.

Асоціація.

Після 4-річної перерви, у мальовничому с. Вижниця, що знаходиться на межі Івано-Франківської та Чернівецької областей, зібралися представники більше 20 юридичних клінік України. Тренерами та модераторами виступають, в основному, самі ж учасники юридичного клінічного руху: Андрій Галай, Юлія Матвєєва, Віталій Єлов, Віктор Янишен, Юлія Ломжець, Яна Токарь, Марія Цип’ящук.

Представники юридичних клінік активно включені до кожного тематичного блоку Школи.

Також, спеціально запрошеною експерткою з питань організації і забезпечення діяльності юридичних клінік стала бізнес-тренерка Марина Хредченко.  

Школа юридичних клінік

 

При цьому деякі воркшопи проходять у нестандартній обстановці.

Асоціація.

А учасники встигають поєднувати активне навчання ще й з активним відпочинком серед неймовірних краєвидів.

Захід організовано Асоціацією Юридичних Клінік України у партнерстві з Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонд “Відродження”.

 

Авторка публікації: Марія Цип’ящук

Фото: Шейлат Афолабі, Ірина Романюк, Юлія Ломжець

Активне навчання v. активний відпочинок або як проходить Школа юридичних клінік 2018?
Scroll Up
X