Христина КОВЦУН

Ковцун Христина Маркіянівна – членкиня Правління Асоціації юридичних клінік України.

Регіональна представниця ВПГО “Юридична сотня” у Львівській області, юристка, тренерка навчальних програм щодо законодавчих змін у сфері захисту прав учасників російсько-української війни

З 2017 року є керівницею юридичної клініки Школи права Українського католицького університету (спеціалізація: правова допомога ветеранам, учасникам російсько-української війни та особам, які постраждали внаслідок збройного конфлікту на Сході України).

 

+38068 4537281
hrystjakovtsun@gmail.com

Резюме Христини Ковцун

Обов’язки та повноваження:

  1. Координація напряму діджиталізації процесів у юридичних клініках. Розвиток напрямку legal tech (технології в праві) та юридичні інновації (юридичні клініки, як платформи для першого практичного досвіду студентів, повинні також надавати можливість ознайомлюватись з використанням технологій, які застосовують на практиці: інформаційні системи, системи пошуку документів, конструктори документів, чат боти, тощо).
  2. Посилення спеціалізації допомоги військовим (як приклад для вибору спеціалізації юридичних клінік: допомога в розробці інструментів, комунікаційної стратегії, в роботі з цільовою аудиторією).
  3. Участь в організації Олімпіад з консультування та інших брендових заходів Асоціації.

Результати:

Не менше 50% юридичних клінік ознайомлено з інструментами для автоматизації процесів та документообігу.

Розроблено план, правила роботи та комунікаційну стратегію та інші документи та інструменти, в яких виникне потреба для юридичних клінік, для розвитку напрямку  правової допомоги ветеранам та військовослужбовцям (іншої спеціалізації юридичної клініки)..

Успішно проведено дві Національні Олімпіади з консультування

Христина КОВЦУН
Scroll Up
X