Микола УДОД

Удод Микола Васильович – член правління Асоціації юридичних клінік України, кандидат юридичних наук, доцент, тренер з юридичної клінічної освіти. У юридичному клінічному русі з 1996 року як керівник Центру практичного навчання юридичного факультету ДонНУ, який мав у своєму складі 25 спеціалізованих юридичних клінік, у тому числі імітаційних і “Практичного права”.

Підготував навчальні посібники “Практичне право” та Менеджмент юридичної практики, а також був співавтором інших навчальних посібників з організації діяльності юридичних клінік в Україні.

Є одним із засновників Асоціації юридичних клінік України та Фундації юридичних клінік України. з 2010 р – голова Донецького осередку Асоціації українських правників. Член Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції в Донецькій області. Директор ГО Фонд “Правова просвіта”. Один з розробників Стандартів діяльності юридичних клінік України. Керівних числених проектів з розвитку юридичного клінічного руху, підтримуваних Пітсбурзьким та Джорджтаунським університетами, PILI, COLPI, USAID, ABA ROLLI, ОБСЄ, МФ “Відродження”, PSEP  та іншими міжнародними організаціями.

+38 066 7066774

probono.donetsk@gmail.com

Обов’язки та повноваження:

1. Побудова і апробація моделі системної регіональної співпраці юридичної клініки з традиційними місцевими партнерами на базі юридичної клініки Донецького національного університету ім. Василя Стуса

  • Існування системних заходів співпраці з місцевими партнерами надання безоплатної правової допомоги та правопросвіти (в т.ч. БПД, недержавний правозахист, юридичний бізнес, суди, правоохоронні органи)
  • Впровадження (існування видимих спроб впровадження) юридичних клінік у місцевих вишах Вінницької та Хмельницької обл.
  • Оприлюднення тексту дослідження моделі регіональної співпраці юрклініки з партнерами правозахисту і правопросвіти.
Микола УДОД
X