Ольга НАСТІНА

Настіна Ольга Іванівна – членкиня Правління Асоціації юридичних клінік України.

Практикуюча юристка, викладачка Білоцерківського національного аграрного університету.

Керівниця юридичної клініки “Право і практика” Білоцерківського національного аграрного університету. Голова громадської правозахисної організації “Правова єдність”; експертка, тренерка та  регіональна координаторка  громадської спілки “Мережа правового розвитку”,  експертка та тренерка громадської організації “Інститут Миру і Порозуміння”, експертка професійної спільноти “Децентралізація влади та безпека територіальних громад” Експертного Бюро Міжнародної платформи інноваційних знань, розвитку та комунікацій; тренерка громадської організації “Асоціація громадських радників України”; членкиня наглядової ради Всеукраїнської благодійної організації “Українська фундація правової допомоги”.

Авторка понад 150 наукових та науково-методичних праць, понад 50 освітніх та викладацьких програм, 25 власних тренінгових курсів та розробок.

+38 097 6609239
o.nastina@ukr.net

Резюме Ольги Настіної

Обов’язки та повноваження:

  1. Налагодження співпраці з основними та місцевими стейкхолдерами та партнерами.
  2. Мережування юридичних клінік.
  3. Створення тренінгового Центру АЮКУ.

Результати:  

Системно здійснюється співпраця з основними партнерами та місцевими стейкхолдерами юридичних клінік: проводяться спільні публічні, освітні та інші партнерські заходи; спільне розроблення правопросвітньої друкованої та медіа продукції 

Юридичні клініки об’єднуються та співпрацюють за регіональною ознакою (північ, південь, захід, схід, центр). Асоціація вивчає запит юридичних клінік на навчання, підвищення кваліфікації, стажування.

Запроваджена практика візитів з обміну досвідом юридичних клінік у регіонах та пошук на це ресурсів.

Проведений аналіз ресурсного потенціалу юридичних клінік та сформована база даних тренерів АЮКУ. Розроблені тренінгові програми та матеріали для викладачів та клініцистів.

Ольга НАСТІНА
Scroll Up
X