Тетяна ШОЛКОВА

Шолкова Тетяна Борисівна – членкиня Правління Асоціації юридичних клінік України з грудня 2018 року.

У юридичному клінічному русі з 2003 року, організувала роботу 3-х юридичних клінік в Університетах м. Києва

15 років займається викладацькою діяльністю на кафедрі фінансового права Навчально-наукового інституту права Університету Державної фіскальної служби України. Взяла участь в організації більше 80 науково-практичних заходів;

Була головною організаторкою Національної Олімпіади з консультування клієнтів 2018, що проводилась в Університеті ДФС України в м. Ірпінь. Окрім того, підготувала команду переможницю Національної Олімпіади з консультування клієнтів 2017 м. Острог та представляла з командою Україну на щорічних Міжнародних змаганнях з консультування клієнтів ім. Мостена – Брауна в Англії 2017 році. Підготувала команду, яка зайняла 2 місце на Всеукраїнських судових дебатах з трудового права 2018 рік;

Також Тетяна Шолкова входила до робочих груп по розробці всіх основоположних нормативних документів, чим керується Асоціації юридичних клінік України (Стандарти діяльності ЮК 2014, Інструменту оцінювання юридичних клінік (АЮКУ, USAID, МФВ), Стратегічний план АЮКУ на 2016-2018 рік).

+38 050 906-78-30

tb.sholkova@gmail.com

Резюме Тетяни Шолкової

Обов’язки та повноваження:

  1. Налагодження співпраці з правничими професійними спілками, організаціями,  роботодавцями, що працюють в юридичній сфері для організації спільних заходів, що спрямовані на розвиток правничої освіти, її якісного покращення, з’ясування їх потреб щодо підготовки молодих фахівців, для забезпечення у майбутньому переваг студентів-клініцистів при  працевлаштуванні.
  2. Сприяння в організації проходження стажування студентам – клініцистам у майбутніх роботодавців.
  3. Розробка навчально-методичних матеріалів для підготовки студентів клініцистів при вивченні дисципліни “ Основи юридичної клінічної освіти”.
  4. Розробка та вдосконалення нормативно-правового регулювання Асоціації юридичних клінік України.

Результати:

Проведено спільний захід Всеукраїнський форум (не менше 1), регіональні круглі столи (не менше 2) з представників роботодавців та юридичних професійних спілок з різних регіонів та членів Асоціації юридичних клінік України для вироблення спільного бачення щодо підготовки молодих правників.

До Національної Олімпіади з консультування системно залучаються спонсори та судді з числа професійної юридичної спільноти.

Підписані договори співпраці між Асоціацією юридичних клінік України та представниками юридичних професійних спілок, роботодавцями для забезпечення дієвої сумісної роботи, організації стажування студентів-клініцистів та сприянні у працевлаштуванні.

На сайті АЮКУ створена платформа для розміщення роботодавцями інформації щодо  стажування та працевлаштування студентів-клініцистів.

Розроблений пакет навчально-методичних матеріалів для підготовки студентів клініцистів при вивченні дисципліни “Основи юридичної клінічної освіти”.

Тетяна ШОЛКОВА
Scroll Up
X