Асоціація юридичних клінік України розпочинає впровадження проекту регіонального лідерства

Якщо ви слідкували за нашими попередніми публікаціями, то знаєте, що одним із основних меседжів Першої міжнародної школи у Варшаві було залучити юрклініки до проектної діяльності та посприяти тому, аби ЮК проявляли більше ініціативи в регіональній співпраці. Саме у горизонтальному підсиленні Асоціації юридичних клінік України наразі вбачає пріоритет розвитку юридичного клінічного руху. Отож, ми переходимо від теорії до справ, і з радістю повідомляємо про початок активної фази реалізації проекту “Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України”, який реалізується за фінансової підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”

 

Проведені моніторинги юридичних клінік, а також співпраця з ними в рамках інших заходів показали, що чимало ЮК володіють значним потенціалом, їхні керівники прагнуть втілювати власні задуми, однак – або ж не мають достатньо досвіду чи ресурсів, або ж потребують одного й іншого. Даний проект – це унікальна можливість для юридичних клінік знайти підтримку для власних проактивних ідей, розвинути співпрацю та мережу в цілому. 

Взявши участь у конкурсі регіональних ініціатив, три юридичні клініки зможуть отримати фінансування власних мережевих проектів, а також – менторську підтримку з боку досвідчених членів Правління Асоціації щодо процесу реалізації цих ідей. 

 

Також, зважаючи на позитивні відгуки щодо дієвості моніторингового інструменту, проект передбачає серію моніторингів юридичних клінік в продовження процесу підвищення якості їх діяльності, яка б відповідала Стандартам. Між іншим, юридичні клініки, які бажають пройти моніторинг можуть вже зараз заповнити онлайн-форму для реєстрації. Попередній самомоніторинг і рекомендації по завершенню візиту допоможуть провести, свого роду, SWOT-аналіз вашої ЮК, визначити, наскільки її діяльність відповідає Стандартам і сформувати нові напрямки роботи. Вже 13 клінік скористалися можливістю отримати такі рекомендації і це допомогло їм покращити матеріальну інфраструктуру, урізноманітнити та активізувати правопросвітню діяльність, співпрацю з місцевими стейкхолдерами.

 

Зрештою, ми розуміємо, що для комплексної ефективної роботи Асоціації необхідно паралельно із регіональним розвитком, підсилювати власну інституційну спроможність, а – зокрема – виконавчу структуру та видимість нашої організації, її зовнішню й внутрішню комунікацію. Таким чином, проект передбачає заходи щодо формування сталої виконавчої дирекції та оновлення операційних планів із реалізації Стратегії розвитку АЮКУ та комунікаційного розвитку. 

 

Стежте за нашими оновленнями та нотуйте свої ідеї, адже зовсім незабаром ми оголосимо умови конкурсу. Розвиваймося разом! 

 

Проект  “Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України”, реалізується Асоціацією юридичних клінік України за фінансової підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”

Асоціація юридичних клінік України розпочинає впровадження проекту регіонального лідерства
X