Асоціація юридичних клінік України стане співзасновником Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя

Член праавління Асоціації юридичних клінік України Юлія Матвєєва, Міністерство юстиції України в особі заступниці Міністра Іванна Смачило, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк, директор ВБО “Українська фундація правової допомоги” Микола Сіома та голова правління ГС “Мережа правового розвитку” Наталія Бімбірайте – підписали меморандум про взаєморозуміння щодо заснування Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя.

Метою створення Школи є пошук, дослідження, систематизація та розповсюдження кращих національних та міжнародних практик, спрямованих на забезпечення ефективного доступу до правосуддя. Таким чином, Школа об’єднає усіх провайдерів системи БПД – як державні структури, так і недержавні, серед яких АЮКУ займає важливу нішу як особлива навчальна інституція в цоьму середовищі. Школа може стати важливим майданчиком для навчання студентів та кураторів ЮК та обміну досвідом.
Співпраця, яка може налагодитись в результаті реалізації меморандуму, сприятиме подальшому підвищенню рівня визнання АЮКУ та юридичного клінічного руху.

Текст підготувала Юлія Матвєєва

Photo credit: Українська фундація правової допомоги

Асоціація юридичних клінік України стане співзасновником Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя
Scroll Up
X