АЮКУ та UNIC підписали меморандум про партнерство
АЮКУ та UNIC підписали меморандум про партнерство

Асоціація юридичних клінік України та Всеукраїнська Мережа Доброчесності і Комплаєнсу (UNIC) підписали меморандум про партнерство, підтвердивши наміри спільно працювати над поширенням культури доброчесності у закладах вищої освіти України.  

Сторони домовились про співпрацю за низкою напрямів, зокрема, під час розробки рекомендацій щодо підвищення прозорості у вищій освіті для Міністерства освіти і науки України, НАЗК та інших стейкголдерів, впровадження системи антикорупційного комплаєнсу в українських ЗВО, проведення спільних навчальних заходів для студентів та реалізації спільних комунікаційних кампаній з просування доброчесності та антикорупції серед української молоді.

«На сьогодні у системі освіти України є прогалини щодо розуміння питань доброчесності, комплаєнсу та визначень понять корупції. Сподіваємось, що партнерство з UNIC допоможе інтегрувати потрібні знання у програми університетів та підняти рівень освіченості студентів», – зазначила голова АЮКУ Юлія Ломжець .

«Теперішнє покоління студентів повинно стати основою майбутньої розбудови нашої країни, і саме зараз час закладати фундамент знань доброчесності та адаптувати навчальні програми у ЗВО для подальшого формування сприятливого середовища для прогресивного розвитку України після Перемоги», – наголосила голова Секртератіату UNIC Антоніна Прудко, відмітивши, що це партнерство має стати потужним поштовхом популяризації питань доброчесності та комплаєнсу серед молоді України.

«Ми дякуємо нашим партнерам АЮКУ за довіру та впевнені, що разом ми можемо зможемо запустити ефективні навчальні програми для студентів та розвинути дієві стандарти навчання майбутніх комплаєнс-офіцерів України», – підсумував Микола Бабенко, голова Виконавчого комітету UNIC.

 

За матеріалами
Всеукраїнської Мережі Доброчесності і Комплаєнсу (UNIC)

АЮКУ та UNIC підписали меморандум про партнерство
X