Безкоштовний онлайн-курс “Європейський механізм захисту прав людини”
Безкоштовний онлайн-курс “Європейський механізм захисту прав людини”

Координатор проектів ОБСЄ в Україні радий повідомити про можливість проходження безкоштовного онлайн-курсу “Європейський механізм захисту прав людини”.

Онлайн-курс розроблений Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя», що впроваджується за фінансової підтримки Уряду Канади та Уряду Федеративної Республіки Німеччина. Курс розроблений спільно зі студією онлайн-освіти EdEra та відкритий для всіх, хто прагне більше дізнатися про свої права. Навчання розпочнеться 3 жовтня 2017 року. Реєстрація на курс вже триває за посиланням. Після завершення курсу слухачам видається сертифікат.

Упродовж онлайн-курсу, що триватиме шість тижнів, провідні експерти міжнародного рівня пояснюватимуть суть основоположних прав і свобод людини, а також механізми їхнього захисту крізь призму Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (ЄКПЛ) та практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Слухачі курсу розглянуть такі теми: «Загальний огляд статей ЄКПЛ», «Принципи тлумачення», «Позитивні і негативні зобов’язання держав за ЄКПЛ», «Алгоритм розгляду справ ЄСПЛ», «Порядок подання скарг до ЄСПЛ», «Виконання рішень ЄСПЛ».

 

Безкоштовний онлайн-курс “Європейський механізм захисту прав людини”
X