Дії при не виплаті заробітної плати
Дії при не виплаті заробітної плати

Якщо Ви хоча б раз були офіційно працевлаштовані, то таке поняття, як “трудові правовідносини” Вам досить відомо.

Трудові правовідносини – це правові відносини між працівником і роботодавцем, які полягають у спільних правах та обов’язках. Основним підтвердженням існування трудових правовідносин є трудовий договір, який конкретизує права і обов’язки сторін.

Як приклад, працівник має такі права: право на отримання заробітньої плати, право на здорові та безпечні умови праці, право на відпочинок. До обов’язків можуть належати: обов’язок працювати чесно і сумліно, додержувати трудової і технологічної дисципліни, дотримуватися вимог нормативних актів про охорону праці.

Відповідно, обов’язки для роботодавця випливають з прав працівника. Але що робити коли роботодавець порушує свої обов’язки, зокрема, обов’язок виплачувати заробітню плату? Юридична клініка “Право і практика” Білоцерківського національного аграрного університету підготувала  правову консультацію з роз’ясненням порядку дій, якщо роботодавець не виплачує заробітну плату.

Що робити, коли не виплачують заробітну плату?

 • Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції України).
 • Працівник має право на оплату своєї праці на підставі укладеного трудового договору (ст. 21 Закону України “Про оплату праці”).
 • Оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку; своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їхньої черговості (ст. 97 Кодексу законів про працю (КЗпП), ст. 15 і 24 Закону України “Про оплату праці”)
 • Затримка виплати заробітної плати навіть на один і більше днів є порушенням строків виплати згідно зі ст. 2411 КЗпП.

Можливі дії працівника в разі невиплати заробітної плати

Щоб поскаржитись на невиплату заробітної плати, можна зателефонувати на номер “гарячої” телефонної лінії Міністерства соціальної політики з питань виплати заробітної плати. Фахівці Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю беруть безпосередню участь у роботі гарячої лінії.

При відмові виплатити заробітну плату або інші виплати, працівнику слід звернутися до прокуратури із заявою про невиплату заробітної плати та притягнення винних осіб до відповідальності.

Також можна звернутися до суду з позовом про стягнення заборгованої заробітної плати та відшкодування завданої її невиплатою шкоди. Відповідачем за такими позовами має бути підприємство, установа чи організація, а не керівник, який може бути притягнутий до відповідальності.

У заяві слід указати прохання до суду допустити негайне виконання рішення суду про присудження й виплату працівникові виплати заробітної плати, але не більше ніж за один місяць

Якщо заробітна плата нарахована, проте не виплачена, то можна звернутися до суду в порядку наказового провадження з метою отримання судового наказу про виплату заборгованості (ст. 95-106 Цивільного процесуального кодексу (ЦПК)). У разі прийняття заяви стягувача про видачу судового наказу суд у триденний строк видає судовий наказ по суті заявлених вимог. Видача судового наказу проводиться без судового засідання і виклику стягувача та боржника для заслуховування їх пояснень (ст. 102 ЦПК). Судовий наказ виконується в порядку виконання судового рішення.

У заяві про видачу судового наказу повинно бути зазначено:

 • найменування суду, в який подається заява;
 • ім’я (найменування) заявника та боржника, а також ім’я (найменування) представника заявника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження;
 • вимоги заявника і обставини, на яких вони ґрунтуються;
 • вартість майна у разі його витребування; перелік документів, що додаються до заяви.

Консультацію підготували:

Артем Тридуб та Богдан Осіпов, студенти-клініцисти юридичної клініки “Право і практика”

Дії при не виплаті заробітної плати

80 коментарів до “Дії при не виплаті заробітної плати

 • 21.07.2021 о 14:21
  Постійне посилання

  Що робити коли державна установа не виплачує лікарняних, які поступили із соцстраху і заробітню плату через те що їй заблокували рахунки? Невже це не є порушенням прав людини?

 • 27.07.2021 о 14:21
  Постійне посилання

  Доброго дня.
  Мене звати Оксана. Я була влаштована на роботі по трудовій книжці на посаді адміністратора.
  Фірма на яку я працювала відмовляється виплатити мені зарплату за останній місяць роботи.Трудову книгу я також ледь повернула….як мені діяти.?
  Дякую

 • 06.08.2021 о 10:15
  Постійне посилання

  Доброго дня.
  Мене звати Оксана. Я була влаштована на роботі по трудовій книжці на посаді адміністратора.
  Фірма на яку я працювала відмовляється виплатити мені зарплату за останній місяць роботи.Трудову книгу я також ледь повернула….як мені діяти.?
  Дякую

 • 18.08.2021 о 13:45
  Постійне посилання

  Доброго дня , я працюю в Олександрівські лікарні м. Киева . працюю в Інфекційному вітділенні , мало того що не виплачують короновірусні так ще й затримують заробітну плату вже 2 місяць, куди звертатись ?

 • 26.08.2021 о 13:52
  Постійне посилання

  Не виплачуеться заробiтна плата на Новосанжарский молокозавод (торговой дiм “сантрейд”) з квiтня .

 • 31.08.2021 о 22:17
  Постійне посилання

  Доброго вечора,мене звати Маргарита,я працюю КМКЕЦ,постійно затримують зарплату і аванс,ненадають матеріальну допомогу,не виплатили відпускні,постійно говорять,що нема коштів. Кожного понеділка і на протязі тижня приймають людей на оперативне втручання. І куди діваються кошти?! І до кого звернутися???

 • 02.09.2021 о 12:31
  Постійне посилання

  Доброго дня!Мене звати Іванна,я працювала у магазині одягу та взуття.Працювала не офіційно і мені не виплатили зарплату за 1місяць і тиждень.Тому і звільнилася.Як мені вибороти свою зарплату?

 • 02.10.2021 о 20:29
  Постійне посилання

  Працювала два тижні кондитером в дитячому розважальному центрі, захворіла,повідомила на роботу,відповіли,що,звільнена без зарплати.як добитись виплати заробітної плати,оформлена була неофіційно.

 • 07.10.2021 о 05:58
  Постійне посилання

  Що робити якщо підприємство не виплачує заробітну плату,бо їм заблокували рахунки?

 • 24.10.2021 о 15:37
  Постійне посилання

  Доброго дня.Я працював на будівництві,офіційно не влаштованим,мене звільнили і не виплатили заробітної плати .На дзвінки невідповідають,що в такому випадку мені робити?

 • 28.10.2021 о 08:22
  Постійне посилання

  Підприємство 10 місяців не виплачує зарплату,звернувшись до суду суддя вимагає офіційну довідку про заборгованість,яку надати не можу,бо власник підприємства звільнив усіх бугалтерів і економістів,а власник приміщення не пускає в середину через борг по оренді

 • 28.10.2021 о 16:34
  Постійне посилання

  Работал официально на ТОВ. Выплатили официальную зарплату всю, неофициальную не выплатили. Как можно добиться выплаты?

 • 08.11.2021 о 13:52
  Постійне посилання

  Доброго дня.. З 13.07.2021 по 01.11.2021 я був офіційно працевлаштований у ТОВ, але директорка попросила написати заяву на відпустку без збереження заробітної платні, хоча я продовжував працювати повний робочий день.. Через систематичну несплату заробітної платні я звільнився за власним бажанням.. Директорка виплатила мені 1155 грн розрахункових і все.. Як мені діяти щоб повернути свою зарплатню за 2 місяці..?

 • 17.11.2021 о 20:54
  Постійне посилання

  Добрий вечір.Працюю вчителем.зарплату отримую,Але маю додаткові години: дитину-інклюзивне навчання (2 год\тиждень).склали договір спочатку оплатили за січень-лютий 2021р,а потім березень-жовтень не оплачують.їздила виясняла,годують лише обіцянками.що робити щоб повернути свою чесно зароблену зарплату

 • 27.11.2021 о 17:18
  Постійне посилання

  Доброго вечора.Працюю оператором котельні,з березня 2021 року не отримую заробітну плату.Які мені приймати дії,до кого звертатися?

 • 29.11.2021 о 15:07
  Постійне посилання

  Добрий день працюю на водоканале.зарплату виплачують тильки половину остальную кажуть забирать цепликами квитанціями проживаю в сели.возможности забирать цепликами не мае що робити.

 • 14.12.2021 о 15:03
  Постійне посилання

  Доброго дня! Мене звати Олеся і я працюю в приватній лабораторії , така ситуація ,вже другий місяць поспіль затримують і невиплачують зарплату понад 10 днів, також лікарняне яке ще було 13.10 також не виплатили, в такому випадку до кого звертатися щоб виплати все що мені належить , керівництво не реагує на звернення працівників!

 • 29.01.2022 о 11:51
  Постійне посилання

  Второй месяц подряд платят по 12 тысяч при том что мы в ковид отделении.Одесса Еврейская больница беспредел!!!!

 • 01.02.2022 о 13:44
  Постійне посилання

  Кіровоградські обласні психіатричні лікарні не виплачувати зарплату,що нам робити.

 • 04.02.2022 о 12:01
  Постійне посилання

  КНП м.Львова ТМО-3.Невиплачує робітникам за січень заробітної плати.Нарахування є ,а гроші неплатять.Що робити в такій ситуації…?

 • 10.02.2022 о 11:54
  Постійне посилання

  Добрий день. Я працював не офіційно в ТОВ “”Інфранет”. По трудовій книжці не оформлювали. Працював понад 4 місяці, зарплату видали тільки за 1 місяць і то, як проходив стажування. Були і відрядження по території України, не добових, не на відрядження нічого не платили. За дві неділі в усній формі повідомив про звільнення. Відпрацював, як потрібно. Вже понад місяць годують…завтра..завтра..завтра. На сайті robota.ua і на сьогоднішній день є оголошення щодо вакансій в цій організаціїї і з/п пишуть 20000 і більше. Яким чином змусити виплатити зароблене, адже у кожного є сім’я і необхідні платежі які треба робити щомісяця????

 • 09.03.2022 о 17:04
  Постійне посилання

  Доброго дня.
  Мене звати Ольга. Я була влаштована на роботі по трудовій книжці на посаді продавцч

  ФОП на яку я працювала відмовляється виплатити мені зарплату за останній місяць роботи.Трудову книгу я також ледь повернула….як мені діяти.?
  Дякую

 • 09.03.2022 о 17:23
  Постійне посилання

  Доброго дня,працюю продавець-консультант оформлина по трудовій книжцкнижці,не віддають зарплату за останнії місяць,мало того,ще й говорять що я їм ще вина за недостачі,це не дивлячись на те що в нашій країні іде війна,

 • 11.03.2022 о 09:51
  Постійне посилання

  ДД (тут на коментарі дають відповідь?) працюю по ЦПХ Полтава. Інші працівники аийшли на роботу, мені сказали для мене роботи немає. Тобто вони отримують з\п а я ні. Чи варто розірвати договор, адже закінчується всеодно в цьому місяці?

 • 29.03.2022 о 11:50
  Постійне посилання

  Доброго дня! Звертається до Вас централізована бухгалтерія відділу освіти ОТГ . В березні м-ці 2022р нам місцеве керівнийтво зменшило нараховану заробітну плату до 6500грн. Обєм роботи не зменшився. ЄПітримки для нашої діяльності не надається. Просимо надіслати розяснення чи правомірні ці дії.

 • 31.03.2022 о 08:09
  Постійне посилання

  Доброго дня!
  Як бути в ситуації,якщо за місяць до війни мене взяли на роботу на випробувальний термін без оформлення.Пропрацювавши з 01.02.22.до 24.02.22 в зв’язку з ситуацією в країні і в нашому місті(Ірпінь),я залишилася без зарплатні і без підтримки Державної допомоги.
  Зі мною є не повнолітня донька якій 14 років.Адміністрація не виходе на зв’язок.
  Як бути в цій ситуації.

 • 31.03.2022 о 20:34
  Постійне посилання

  Доброго вечора!Як бути,працювала у продуктовому магазині почалася війна із дитиною виїхала закордон,з роботи вже зразу звінильни нуце мене не торбує за останій місяць мала отримати зарплату,прошу їх щоб скинули на карту,вони відмовляються.Що потрібно мені прийти з паспортом.Що потрібно робити?

 • 10.04.2022 о 22:13
  Постійне посилання

  Доброго вечора,як бути оформлена офіційно,а зарплату не платять….. говорить, що за простой ніхто платити не буде .в даний момент находжуся в зоні боєвих дій.

 • 16.04.2022 о 13:51
  Постійне посилання

  Що робити якщо роботодавець обіцяв виплатити за березень хоч якусь заробітну плату але тепер не дає нічого?

 • 09.05.2022 о 10:18
  Постійне посилання

  Доброго дня, дайте відповідь, будь ласка куди звертатися при невиплаті заробітної плати військовослужбовцям при виконанні бойових дій в час російської агресії?

 • 10.05.2022 о 12:15
  Постійне посилання

  Доброго дня, при звільненні чи має право фірма не виплатити компенсацію за відпуску та борг по заробітної плати за Березень місяць. Фірма з 24.03 зафіксована яка припинення діяльності. А з 24.02 по 23.03 простой.
  Яким чином можна отримати свої виплати?

 • 11.05.2022 о 06:22
  Постійне посилання

  Львівська залізниця
  Немає заробітної плати
  Чому?
  Без попередніх повідомлень

 • 11.05.2022 о 13:43
  Постійне посилання

  Доброго дня!
  Мій брат більше двох місяців на війні, копає окопи. І за весь цей час, йому не заплатили ані копійки!!! Всі отримують, а він ні! Підскажіть будь-ласка куди можна подзвонити?! Може є якась гаряча лінія?!

 • 11.05.2022 о 19:27
  Постійне посилання

  Доброго дня.Я працюю на Укрзалізниці,за квітень заробітної плати нема.Налог сплачений,а заробіток сплачений “на поперці”,але по факту що гроші не переведено.Зо мені робити?

 • 14.05.2022 о 20:01
  Постійне посилання

  Працювала на ФОП, оформлена. Була на лікарняному з 9.01 по16 02. Працювала в березні пів місяця. В зв’язку з воєнними діями виїхала за кордон . Лікарняні і зарплату не видають, відмовляють.

 • 18.05.2022 о 10:22
  Постійне посилання

  Я вчитель. Наша громада не виплатила зарплати вчителям за квітень. Сусідні громади виплатили вчителям вже аванс за травень. Я знаю, що зарплата нам виплачується з державного бюджету.

 • 18.05.2022 о 13:41
  Постійне посилання

  Добрий день! Я працюю у судовій гілці влади і вже як шостий день колектив Нашого суду чекає заробітну плату. Але до цього часу ніхто нічого не говорить, чому її ще не виплачено. Чому так? Що сталося? На території, де я проживаю та де знаходиться суд бойові дій не ведуться, ми працюємо за чотири суди і чому Ми не можемо отримати наші навіть мізерні копійки.

 • 27.05.2022 о 15:56
  Постійне посилання

  Доброго дня. Офіційно працюю. По угоді зарплата мінімальна. Решту конверт. Конверт не виплачується з січня по сьогодні. Що можна зробити?

 • 31.05.2022 о 13:52
  Постійне посилання

  Добрий день! У зв’язку з істотними змінами умов праці я була скорочена з державного підприємства 07.04.2022р. На час звільнення підприємство заборгувало мені і заробітну плату з 01.01.2022р і відповідні виплати при скороченні, мотивуючи це воєнним станом в країні. Але керівником підприємства не були зроблені відповідні дії для отримання коштів з держбюджету пвдприємством ні в кінці 2021р,ні на початку 2022р. Чи доречно мені звернутися з позовною заявою до суду для відшкодування заборгованості та середнього заробітку до моменту надходження коштів на підприємство з держбюджету?

 • 28.06.2022 о 13:38
  Постійне посилання

  Працюю по трудовому договору. З вересня 2021 року роботодавець не виплачує заробітну плату. По штатному розпису мінімальна заробітна плата, решта в конверті. Чи
  доречно мені звернутися до суду про відшкодування своєї заробітної плати?

 • 30.06.2022 о 11:31
  Постійне посилання

  Добрий день! Працювала на фірмі у місті Львові. 14.02.2022 мені сказали про скорочення але підтвердження наказам не було. 29.06.22 написала заяву за угодою сторін бо по словах працівника за скороченням не звільняють. Мені мали виплатити з/п за лютий, березень і відпускні. Натомість отримала тільки виплату за лютий і все. Зп за березень і відпускних не оплатили. Що робити в такому випадку???

 • 03.07.2022 о 11:26
  Постійне посилання

  Доброго дня.М.Львів медики неотримали заробітної платні за червень місяць.Що робити? Інші лікарні вже отримали,деяким дали премії до дня медика.

 • 04.07.2022 о 01:31
  Постійне посилання

  Добрий день,працювала кухарем в мережі ресторанів L’Kafa Group,не офіційно,з вересня 2019 і до початку війни.Ресторани не працювали майже три місяці,заробітної плати майже за два місяці невиплати,дали відповідь,що працюють.На даний час працюють усі заклади,а гроші так і не повертають.Куди звернутися у такому випадку? Дякую

 • 08.07.2022 о 06:46
  Постійне посилання

  Добрый день мене звати Наталія я працювала в магазині лоток і мені не виплатили зарплату за лютий і березень 2022р.що робити.

 • 19.07.2022 о 23:35
  Постійне посилання

  Доброго вечора.Працівникам КЗ ЛОР Будинок дитини 2,м.Львів не виплатили зарплату за червень ,вже і аванс протермінований.Всі розуміють,що спочатку на армію,але люди не можуть існувати повітрям з і так мізерною зарплатою.Бухгалтерія все подала вчасно,казначейство нічого не знає .Куди звертатись?

 • 20.07.2022 о 10:44
  Постійне посилання

  Ми працюємо в Київській клінічній лікарні Психіатрія, у відділенні, де утримуються засуджені по 508ст. на сьогоднішній день ми не отримали заробітну плату за червень місяць. Працівники нашої лікарні, що працюють з засудженими вже отримали аванс за липень.

 • 29.07.2022 о 14:58
  Постійне посилання

  Доброго дня. 5 липня звільнився за угодою сторін з ТОВ ” Евромакс Промоушин”. Обіцяли виплатити зароблені гроші на картку. Виплатили не всю суму. Виконуючий обов’язки керівника обіцяв все вияснити, але потім перестав відповідати на дзвінки і повідомлення. Куди можна звернутися з цього приводу?

 • 09.08.2022 о 20:52
  Постійне посилання

  Доброго дня. До якого мають виплачувати зарплату військовим ЗСУ?
  Чи є якісь терміни?
  Дякую

 • 11.08.2022 о 19:45
  Постійне посилання

  Що робити, як жити коли у тебе двоє дітей і ти мати одиночка, ходиш на роботу в лікарню, а заробітної плати за липень 2022р не заплатили, так я розумію війна, всім нелегко, я, можу зрозуміти на сході біда, але скажіть чому вТернопілі є затримка по зарплаті, мало того в нас в лікарні зарплата 5600грн.і ще й невиплачують, що робити, як жити коли дітям хліба немає за що купити?

 • 23.08.2022 о 16:51
  Постійне посилання

  Доброго дня. Я був мобілізований в березні . Зараз підприємство перестало платити з/п. Куди звертатись? Дякую.

 • 07.09.2022 о 15:29
  Постійне посилання

  Добрий день , підскажіть будь ласка куди звертатися при невиплаті днів відпустки і відпускних днів за дітьми, при звільненні, окрім суду

 • 07.09.2022 о 19:18
  Постійне посилання

  Добрий день, на сьогодні 7 вересня не виплачена заробітна плата всьому Управлінню виконавчої дирекції ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, платежі затримує казначейство, на дзвінки не відповідають. Мені, окрім заробітної платні не виплатили відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення. а я знаходжуся за 1000 км від дому і маю дуже невеликі запаси коштів. Прошу допомогти

 • 08.09.2022 о 15:00
  Постійне посилання

  Доброго дня. Мама дружини залишається на окупованій території але вона ніяк не може отримати зарплату за останній місяць перед війною. Працювала в школі. Підскажіть куди звертатись

 • 20.09.2022 о 06:40
  Постійне посилання

  Мені не виплатили зп як військовому! Був у відпустці 5 днів, мене повинні були забрати але не забрали і я запізнився в росташування на два дні. Оформили СЗЧ і зняли 10000 Що мені робити? /

 • 21.09.2022 о 07:35
  Постійне посилання

  Я бачу багато схожих ситуацій. І теж потрапила і потребую відповіді. Працювала в салоні перукарем . Після зміни орендаторів ,попрацювавши першу половину місяця , недоотримала зароблених 40процентів від суми . І додатково ще всю виплату за всі 4 дні. В салонах звісно нікого офіційно не оформляють. Але вперше не розрахувалися. В мене є скріншот з програми -майсиер-клієнт-оплата- . Також в інстаграмі салону на сторінці мої роботи з моїм ім’ям. Куди звернутися,щоб салон перевірили (не оформленні працівники) , щоб в подальшому не траплялося з іншими подібного. І звичайно чи можливо отримати невиплату.

 • 05.10.2022 о 15:57
  Постійне посилання

  Мне не выплачивают з/п .Живу в Одессе .Куда мне обращаться ??

 • 23.10.2022 о 22:22
  Постійне посилання

  Доброго дня! Чи є взагалі можливість отримати неофіційну зп, у судовому порядку?

 • 04.11.2022 о 15:41
  Постійне посилання

  Трускавецька міська лікарня другий місяць затримує зарплату, при тому, що гроші нараховані. Куди звертатись та як діяти?

 • 14.12.2022 о 13:47
  Постійне посилання

  Працюю медстатистиком в ЦПМСД,маю вищу економічну освіту,зарплату до 13 тис не підняли,нічим це не мотивуючи,маю категорію ,великий стаж в медичній статистиці

 • 16.12.2022 о 09:49
  Постійне посилання

  Підскажить, що робити якщо Банк зараховує з/п на наступній робочий день. Бухгалтерія показуе що виплатила сьогодні, а гроші доходять на наступній день.
  Банк змінити не можу.
  Дякую

 • 06.01.2023 о 14:54
  Постійне посилання

  Працюю в дитячому садочку в травні 2022 року нас всіх відправили у відпустку на 21 дні,а після було звільнено,так як не було фінансування на 2/3. Тоді чому у мене відпускних і розрахункових тільки 2000 грн?

 • 10.01.2023 о 16:39
  Постійне посилання

  Доброго дня! Прат Норинськ й щебзавод. Зарплата не виплачується з квітня 2022 року. Зверталися на гарячу лінію стосовно цього питання. Реакції немає. Підкажіть як далі діяти?

 • 21.01.2023 о 18:03
  Постійне посилання

  Доброго дня!
  Працювала в ресторані. Весь штат не оформлений. Заробітню плату не виплачують так як було домовленно. Намагались розмовляти, на що нам сказали звертайтесь в провспілки або до путіна як що вам щось не подобається. Відмовились виплачувати заробітню плату. Що в такій ситуації пожна зробити? При ресторані є ще готель там теж немає офіційно влаштованих працівникі.

 • 01.02.2023 о 12:09
  Постійне посилання

  Доброго дня,мій чоловік вже 11 місяців не отримує заробітної платні,начальник все кормить завтріками

 • 25.02.2023 о 22:37
  Постійне посилання

  Доброго дня . Якщо офіційна зарплата була виплачена , в конверті , ні . Аргументують , тим що я завдав шкоди фірмі ( ворота). В наслідок чого , пройшло дві неділі , ворота ніхто не відновлював, і думаю не збираються. На днях буду проходити обхідний лист, забирати трудову. Як мені забрати свої кошти в конверті?

 • 05.04.2023 о 03:43
  Постійне посилання

  Я працював постійно глотал сперму начальника йому дуже подобається що я готовлю я ніхто не хотів латаття його так що мені робити якщо просто ой не хоче платити за те що я йому 27 серпня то він казав то буде день народження він мені даєш нормально пососать! Мужу я буду рахую пісню ми дуже любим мед рута робити?

 • 05.04.2023 о 03:47
  Постійне посилання

  Один мальчик дал в рот путину ему очень это понравилось и после этого он только сосёт у мальчиков он любит когда членчик маленького размерчика меньше чем у него и он любит когда брызгает ему в ротик. Зовут этого мальчика Володя Путин он дисциплинированно глотает сперму мальчика потому что он думает что он будет жить вечно глотать вечно сперму молодых мальчиков. Путин ты лучший глотатель!

 • 12.04.2023 о 11:18
  Постійне посилання

  Доброго дня ! Розрахувалась за згодую сторін травень 2021р бо підприємсто в стадії банкроцтва і на даний час невиплачено зарплату .Ч можу я требувати в судовому порядку грошову компенсацію (стадія банкроцтва підприємства) за період червень2021 по квітень2023 р, якщо з червня 2021р була влаштована на роботу в інше підприємство?

 • 25.04.2023 о 19:34
  Постійне посилання

  Меблеве підприємство “Явір”, що знаходиться в м. Броди Золочівського району яке невиплачує своїм працівникам заробітну плату, тобто одним платить своїм під леглим а іншим ні, тож прошу, я вимагаю щоб він до 30 квітня виплатив. Тож прошу заставити Федорків Ярослава Володимировича виплатити всім а не тільки тим що йому треба

 • 06.06.2023 о 12:30
  Постійне посилання

  Працовала в компанії Ткіосків ТОВ “хейрі делайт ” . Заробітню плату частково виплачують на картку,а частково в конверті. При звільненні не заплатили гроші в конверті. Менеджер сказала що мені нічого не заплатять.

 • 10.07.2023 о 20:04
  Постійне посилання

  Працюю на ТОВ ЕКО маркет. Наразі сплачують офіційну заробітну плату трішки більше 3 тисяч, все інше в конверті. Куди звернутись щоб присадити даних ділків, які у військовий час обкрадають країну та людей?

 • 19.07.2023 о 13:36
  Постійне посилання

  Доброго дня.
  Працювала на ТОВ, зарплатня не вся офіційна. Підкажіть як мені забрати всю оплату праці?

 • 25.07.2023 о 13:36
  Постійне посилання

  Доброго дня.
  Працював на ТОВ, зарплатня не вся офіційна. Підкажіть як мені забрати всю оплату праці?
  в мене є всі данні по нарахуванню. БИГУНОК в якому написано утримати з мене всю заробітню плату! при звільненні утримали все разом з виплатою за невикористану відпустку!

 • 17.09.2023 о 10:37
  Постійне посилання

  Вітаю!
  Не виплачена заробітна плата при звільнені, але підприємство визнано банкрутом.
  Чи можна розраховувати на виплату?

 • 19.10.2023 о 11:08
  Постійне посилання

  Доброго дня, мене звати Олена.Я працювала в магазині продавцем консультантом після того як я звільнилась мені с трудом віддали трудову книжку і за останній місяць ні виплатили зарплату,це прі тому що працювала я по 16годин,куди мені звернутися?

 • 15.12.2023 о 21:52
  Постійне посилання

  Я працюю зав.інфекційним відділенням на 0.75 ставки і 0,25 лікарем КІЗ,отримала заробітну плату за листопад 2023р 15.500,а мед.сестри відділення 8 тис,мол.мед персонал 5400.Адміністрація пояснює,що у лікаря це відрахування налогів з 20 тис,а у мед.сестер з 10 тис.Це відповідає закону про виплату зар.плати по новим загонам про підвищення заробітної плати?

 • 03.01.2024 о 17:13
  Постійне посилання

  звільнилась з роботи 31,12,2023р. В останій робочий день 29,12,2023р працювала. Ознайомили с наказом о звільненні, в якому не було підписи директора (він був на лікарняному, а наказу хто його заміщає не було) , була тількі підпис інспектора з кадрів ( яка є його дружиною і йому впідпорядкована). В наказі було вказано що остаточний розрахунок провести 02,01,2024. Я цей наказ не підписала, бо немає підпису директора . Трудову книжку теж не отримала. На даний час не отримала зарплату за грудень , компенсацію за невикористани відпустки та трудову книжку.
  Згоду на відправку трудової книжки поштою я не давала . Отримувати трудову книжку с пошти чи ні? ( інспектор без згоди може відправити),
  Куда звертаться?

 • 01.02.2024 о 08:29
  Постійне посилання

  Доброго ранку. Я працюю вчителем (дистанційно). Сама з Донецької області, зараз мешкаю з родиною у Київській області. Сьогодні вже 1 лютого , а нам не виплатили ні авансу, ні заробітної платні. Сусідні громади, які знаходились поруч з нами ( Сіверська, Соледарської) , вони ще 26 січня виплатили зарплати. А нам затримують. Що робити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X