Утримання на дитину
Утримання на дитину

В Юридичну клініку звернулася жінка, що її онука самостійно утримує малолітню дитину, не отримуючи при цьому жодних коштів на утримання від батька. Справа про стягнення аліментів ускладнилася тим, що ця дитина мала проблеми із розвитком – відповідно, на її соціалізацію та лікування з сімейного бюджету витрачалися додаткові кошти. Оскільки практично весь сімейний бюджет використовувався для догляду за дитиною, коштів для звернення до адвоката в родини не було.

В юридичній клініці була складена позовна заява про стягнення аліментів, у якій студенти  не тільки обгрунтували необхідність стягнення коштів на користь позивачів, але й доводила суду, що кількість таких коштів має бути значно вища, аніж передбачена законом, бо дитина має низку особливих потреб. Звернувшись до Єдиного реєстру фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб ми побачили, що така сума є абсолютно реальною для батька, адже він був зареєстрований як діюча особа-підприємець, займався купівлею-продажом автомобільних запчастин. Це остаточно утвердило нас у думці, що така смілива позовна заява про стягнення аліментів має бути прийнята та ухвалена судом.

За декілька місяців ми дізналися, що позовна заява була задоволена судом у повному обсязі, родина тепер змогла законно претендувати на отримання необхідних коштів і забезпечити власне гідне утримання.

Утримання на дитину

2 коментарі до “Утримання на дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X