Дайджест новин про діяльність юридичних клінік (01-11.2018)

Пропонуємо Вашій увазі огляд найцікавіших новин, про які розповідали юридичні клініки на своїх сторінках у мережі Facebook, в період з січня по листопад 2018 року.

Асоціація юридичних клінік України спостерігає за приємною тенденцією посилення активності все більшої кількості юридичних клінік. Клінічний рух розвивається як  у форматі навчальних тренінгів та лекцій, так і у співпраці з національними та закордонними стейкхолдерами. Що роблять ЮК для цього? Як саме це відбувається? Ми проаналізували активність клініцистів за січень-листопад 2018 року і пропонуємо огляд найцікавіших подій, інформація про які була розміщена у соціальній мережі Facebook.

Понад 40 юридичних клінік ведуть свої сторінки у Facebook, де можна побачити постійно оновлюваний контент щодо їх діяльності клінік у найрізноманітніших форматах. Це свідчить про те, що юридичні клініки України розвиваються досить динамічно. Найпопулярнішими видами роботи, окрім консультування, є: навчальні тренінги, зустрічі із юристами-практиками та громадськими активістами, проведення уроків “Street Law” та практикування інших форматів правопросвітньої роботи, обмін досвідом з колегами.

 

Думки, висловлені у цій публікації є особистими позиціями авторів і не і не обов’язково відображають думки Асоціації юридичних клінік України, ВБО “Українська фундація правової допомоги”, чи Міжнародного фонду “Відродження”

 

Публікація здійснена Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві з ВБО “Українська фундація правової допомоги”, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках реалізації проекту “Розвиток інституційної спроможності Асоціації / мережі юридичних клінік України.”

 

Упорядкування – Мар’яна Дишко, адміністраторка сайту АЮКУ maruana0077@gmail.com

Заг.редакція – Марія Ципящук, менеджерка із комунікаційного розвитку АЮКУ as.lc.ukraine@gmail.com

Дайджест новин про діяльність юридичних клінік (01-11.2018)
X