Листопад, 2020

13Листопад15:0017:002020: підсумки юридичних клінік у фінансовому секторі

Деталі

Асоціація юридичних клінік України проведе підсумкову пресконференцію за результатами проєкту “Консультації юридичних клінік для споживачів фінансових послуг”, що реалізувався за підтримки Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Дата проведення: 13 листопада 2020 року
Час проведення: 15.00 год

Впродовж лютого – листопада Асоціація впроваджувала проєкт “Консультації юридичних клінік для споживачів фінансових послуг” за підтримки Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору”. Проєкт сприяв активному залученню Асоціації до поглиблення знань та правового захисту споживачів фінансових послуг. Зокрема, проєкт передбачав інституційний розвиток Асоціації юридичних клінік в Україні, правопросвітній та консультативний напрями, а також розширення регіонального представництва юридичних клінік.

Під час пресконференції команда Асоціації представить головні резутати проєкту у напрямах правопросвіти та консультування. А також презентує посібник з консультування споживачів фінансових послуг, який узагальнює результати роботи семи юридичних клінік, залучених до реалізації компоненту консультування проєкту.

Для участі у пресконференції просимо зареєструватися за посиланням – https://forms.gle/TPP26UC9CCj5xMsP6  (до 23:59 год 12 листопада 2020 року).
Учасники, які пройдуть попередню реєстрацію – отримають посилання для Zoom – конференції

Захід відбудеться завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору».

2020: підсумки юридичних клінік у фінансовому секторі

Час

(П'ятниця) 15:00 - 17:00

X