Липень, 2018

5Липень - 8Липень 509:00Липень 8Літня школа з юридичної клінічної освітиЛітня Школа з юридичної клінічної освіти

Більше

Деталі події

Асоціація юридичних клінік України (АЮКУ) за сприяння Української Фундації Правової допомоги (УФПД) та за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує набір слухачів на навчання у літній школі з юридичної клінічної освіти, яка відбудеться з 5 по 8 липня 2018 р.

Для участі у літній школі буде відібрано на конкурсних засадах 22 учасники  – керівники / викладачі-куратори юридичних клінік ВНЗ України (по одному учаснику від ВНЗ). Для участі у конкурсі просимо заповнити реєстраційну Google-форму до 31 травня за наступним посиланням:

https://goo.gl/forms/SiUbb3ybLpdfBZup2

Організатори подбають про те, щоб у період початку літніх відпусток приємно було поєднувати навчання з відпочинком. Тому школа відбудеться в одному із мальовничих куточків України.

Учасники забезпечуються проживанням та харчуванням на весь час проведення заходу (4 доби, з них за проживання оплачується 3 доби). Крім того, буде відшкодована вартість проїзду залізничним чи автобусним транспортом.

Уся необхідна логістична інформація буде повідомлена відібраним учасникам літньої школи до 5 червня. Організатори не беруть на себе обов’язок пояснювати причину відмови в участі у нашому заході.

Час

5 () 09:00 - 8 () 18:00

Місце

готель Кремениця

м. Вижниця, Чернівецька обл., вул. Н.Яремчука,89-а

Організатор

Асоціація юридичних клінік України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X