Березень, 2019

10Березень - 12Весь деньМоніторинг діяльності юридичної клініки "Феміда" Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ

Більше

Деталі події

10-12 березня Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві з ВБО “Українська фундація правової допомоги”, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках реалізації проекту “Розвиток інституційної спроможності Асоціації/мережі юридичних клінік України” буде проведено моніторинг діяльності юридичної клініки “Феміда” Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ.
Моніторинги поводяться з метою встановлення відповідності юридичних клінік Стандартам, затвердженим Асоціацією юридичних клінік України. Бали за різними критеріями оцінювання виставляє моніторингова група. Вона наразі не сформована, але як правило до неї входять по одному представнику від Правління Асоціації та юридичного клінічного руху і, так званий, зовнішій моінтор – представник від партнерів Асоціації. Таке оцінювання допомагає визначити сильні і слабкі сторони клініки та дасть зрозуміти, над чим ще потрібно попрацювати.

Час

Березень 10 () - 12 ()

Місце

Факультет №3 Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ

вул. Національної Гвардії, 3, м. Івано-Франківськ, ІваноФранківська обл.

Організатор

Асоціація юридичних клінік України

X