Січень, 2023

27СіченьДеньНауково-практичний круглий стіл «Правове регулювання фінансових послуг: національний, європейський, глобалізаційний виміри»

Деталі

Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету запрошує взяти участь у роботі Науково-практичного круглого столу на тему: «Правове регулювання фінансових послуг: національний, європейський, глобалізаційний виміри», який відбудеться 27 січня 2023 року.

Робота круглого столу планується за такими напрямами:

  • Правове забезпечення розвитку ринку фінансових послуг в умовах глобалізації;
  • Актуальні питання адаптації  українського фінансового законодавства у зв’язку із набуттям Україною статусу кандидата на членство у ЄС;
  • Напрями удосконалення правового регулювання процедур нагляду за професійними учасниками ринків фінансових послуг: європейські та світові стандарти;
  • Проблеми захисту прав споживачів фінансових послуг та форм їх захисту: національний та зарубіжний досвід;
  • Організаційно-правові засади співпраці національних органів регулювання та нагляду та інституцій ЄС в сфері фінансових послуг.

Захід відбудеться в рамках реалізації проекту 619998-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Європейські стандарти захисту прав споживачів фінансових послуг» за програмою Еразмус+ напрям Жана Моне.

Робочі мови круглого столу: українська, англійська.

За підсумками заходу планується видання електронного збірника, що буде розміщений в репозитарії Сумського державного університету (https://essuir.sumdu.edu.ua/).

Для участі у круглому столі до 25 січня 2023 року необхідно заповнити форму заявки за посиланням  

 та надіслати  файл із тезами доповіді на адресу оргкомітету eufinpro@gmail.com

Участь у круглому столі: очна, заочна.

Захід відбудеться в онлайн-режимі.

Участь у заході – безкоштовна.

Детальнішу інформацію щодо заходу можна знайти в інформаційному листі.

Час

День (П'ятниця)

X