Січень, 2020

16Січень(Січень 16)09:0017(Січень 17)14:00Олімпіада з консультування клієнтів 2020 у Польщі

Деталі

16 та 17 січня у Кракові відбудуться півфінальні та фінальні раунди Олімпіади юридичних клінік з консультування клієнтів 2020. Тема цьогорічних змагань: «Damage to Property (Civil Law). This includes nuisance, negligence and trespass but excludes Landlord and Tenant Law» – «Майнова шкода (цивільне право). Включає перешкоди в здійсненні права власності, недбалість та завдання шкоди майну внаслідок користування ним без згоди власника, однак виключає відносини найму (оренди)».

Олімпіада з консультування – це змагання серед юридичних клінік світу, які моделюють процес прийому клієнта в юридичному офісі за участі двох студентів-консультантів (учасників юридичної клініки), які діють як юристи (адвокати, юрисконсульти, юристи-практики) та клієнта, роль якого виконує запрошений актор. Оцінюють учасників судді, серед яких досвідчені юристи та правозахисники.

Участь в Олімпіаді візьмуть 4 українських команди:

  • Юридична клініка Школи права Українського католицького університету
  • Юридична клініка «Pro bono» Національного університету «Острозька академія»
  • Правнича клініка Національного університету «Києво-Могилянська академія»
  • Лабораторія практичного права «Юридична клініка» юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

Олімпіада з консультування клієнтів демонструє свою практичну цінність, адже допомагає учасникам – майбутнім професійним правникам – підвищити власну майстерність при провадженні юридичної практики; розвинути аналітичні та комунікативні навики в роботі з клієнтом.

Час

16 (Четвер) 09:00 - 17 (П'ятниця) 14:00

Scroll Up
X