Вересень, 2020

17Вересень(Вересень 17)09:0018(Вересень 18)18:00Осінній Форум АЮКУ - 2020

Деталі

Асоціація юридичних клінік України оголошує попередню реєстрацію на черговий Форум, який буде присвячений новаціям у вищій юридичній освіті.

Дата проведення: 17 – 18 вересня 2020 року
Місце проведення: с. Пуща-Водиця (передмістя Києва)

Мета Форуму – сформувати більш широке та глибоке розуміння сучасних потреб розвитку практикоорієнтованого підходу та особливостей його запровадження у освітній процес правничих шкіл з урахуванням реформування юридичної освіти, діджиталізації освітніх процесів та зростання вимог ринку праці до випускників юридичних вишів.

Закордонні та національні експерти у сфері вищої юридичної освіти зустрінуться для визначення сучасних викликів та інновацій вищої юридичної освіти в умовах діджиталізації, карантинних обмежень та зростання вимог ринку праці до випускників-юристів.

Два дні, наповнені живим обміном ідей та інноваційними розробками юридичних клінік, експертів у галузі права для підвищення практичних навичок студентів-юристів, автоматизації юридичних та навчальних процесів, розвитку трендових тематичних напрямів освітніх програм підготовки правників.

Реєстрація – https://forms.gle/45FY45FE4ETrrpJb7
Дедлайн реєстрації: 23:59 год 30 серпня 2020 року
Серед усіх зареєстрованих учасників – представників юридичних клінік, буде проведений конкурсний відбір і обрано 15 найактивніших та наймотивованіших учасників юридичного клінічного руху!

Участь у Форумі є безкоштовною (організатори покривають витрати на проживання, харчування та забезпечують необхідними матеріалами).

Контактна особа:
Катерина Дацко, координаторка Форуму
тел.: 067 27 18 182
e-mail: alcu.forum@gmail.com

Форум відбудеться завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Час

17 (Четвер) 09:00 - 18 (П'ятниця) 18:00

X