Травень, 2021

12Травень11:0013:00Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру

Деталі

Асоціація юридичних клінік України у партнерстві з громадською спілкою “Українська Гельсінська спілка з прав людини” запрошує студентів юридичних клінік взяти участь у конкурсі студентських есе “Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру – дороговкази для України”.

Конкурс спрямований на підвищення зацікавленості та розуміння в питаннях впровадження механізмів правосуддя перехідного періоду в Україні.

Що таке перехідне правосуддя та чому це актуально для майбутніх юристів – запрошуємо дізнатися на заході,
який проводить громадська приймальня УГСПЛ у м. Суми разом з юридичною клінікою Навчально-наукового інституту права СумДУ.

Студенти-правники отримають нові знання про перехідне правосуддя, зможуть спланувати свою творчу роботу та поділитися один з одним цікавими думками.

Запрошений спікер заходу: Олена Семьоркіна, аналітикиня Української Гельсінської спілки з прав людини, заслужена юристка України.

Долучитись до події можна об 11.00 у середу, 12 травня, за посиланням: https://meet.google.com/zng-rewm-heo

Детальніше про консурс можна дізнатися тут: https://legalclinics.in.ua/events/konkurs-studentskyh-ese-perehidne-pravosuddya-mehanizmy-perehodu-vid-vijny-do-myru/

Правозахисники УГСПЛ працюють в рамках програми «Права людини в дії», що впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Час

(Середа) 11:00 - 13:00

X