Листопад, 2020

11Листопад00:0001:00Попередня реєстрація студентів - клініцистів для участі у Хакатоні

Деталі

Асоціація юридичних клінік оголошує внутрішній відбір серед юридичних клінік України для участі у Хакатоні з реформування юридичної освіти.

Хакатон у сфері реформування юридичної освіти в Україні проводить команда проєкту “Реформа юридичної освіти” від Ліги студентів АПУ за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя”. Організатори пропонують усім, хто цікавиться реформою юридичної освіти, зібрати власну команду, згенерувати якісну ідею та разом із менторами пропрацювати її, щоб покращити якість освіти в Україні.

Асоціація хоче сформувати команди зі студентів – клініцистів для того, щоб якісно попрацювати над вирішенням проблем у сфері юридичної клінічної освіти та покращенням якості юридичної освіти.

Реєстрація – https://forms.gle/K5HcmQC5JpJvcei66

Попередня реєстрація триває до 23:59 год 10 листопада 2020 року. Результати попереднього відбору будуть оголошені 11 листопада.

Просимо у цій формі вносити дані про кожного члена команди окремо, навіть якщо з юридичної клініки подаються декілька осіб (для прикладу, якщо подається 3 людини з однієї юрклініки, то форму заповнювати тричі).

Детальніше про Хакатон читайте на сайті – https://legalclinics.in.ua/hakaton-z-reformy-yurydychnoyi-osvity/

Попередня реєстрація студентів – клініцистів для участі у Хакатоні

Час

(Середа) 00:00 - 01:00

X