Квітень, 2020

22Квітень12:0014:00Конференція "Посилення регіональної та міжсекторальної співпраці юридичних клінік Київщини"

Деталі

22 квітня відбудеться онланй – конференція фінального заходу регіонального проєкту “Посилення регіональної та міжсекторальної співпраці юридичних клінік Київщини”. Початок о 12:00 год.

Посилення юридичного клінічного руху, налагодження співпраці юридичних клінік та провайдерів безоплатної правової допомоги у наданні правових послуг, обмін досвідом клініцистів Київщини, розроблення та апробація авторських практичних методик викладання фінансової грамотності клініцистами для школярів за принципом “рівний-рівному” – саме ці та інші амбітні завдання об’єднали юридичні клініки Київщини під час реалізації спільних ініціатив двох проєктів “Посилення регіональної та міжсекторальної співпраці юридичних клінік Київщини” та “Інноваційні методики викладання в правопросвітній діяльності юридичних клінік, що можуть бути використані для занять зі школярами середньої ланки загальноосвітніх шкіл”.

 Метою заходу є представлення результатів та напрацювань клініцистів, широке обговорення унікальних продуктів, отриманих під час втілення проектних ініціатив, експертний обмін думками, ідеями та пропозиціями задля формування подальшої міжсекторальної взаємодії та ефективної  співпраці юридичних клінік України з партнерами та стейкхолдерами.

Запрошуємо доєднатись до обговорення!

Підключитися до конференції Zoom “Підсумкова конференція мережевого проєкту юридичних клінк Київщини” можна за посиланням – https://zoom.us/j/7888664272

Ідентифікатор конференції: 788 866 4272

Проєкт “Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України” реалізується Асоціацією юридичних клінік України за фінансової підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

Час

(Середа) 12:00 - 14:00

Scroll Up
X