Червень, 2021

07Червень17:0019:00Презентація Міжнародної комунікаційної платформи для студентів, викладачів та клієнтів юридичних клінік

Деталі

Асоціація юридичних клінік України спільно з Польською фундацією юридичних клінік запрошують на онлайн – презентацію унікальної Міжнародної комунікаційної платформи для студентів, викладачів та клієнтів юридичних клінік. Платформа створена в межах проєкту KyivLEPP – Київської практичної програми посилення правової спроможності, інкубатора інноваційних ідей у сфері доступу до правосуддя в Україні та світі.

Для посилення доступу до правосуддя Україна та Польща спільно працювали над розробкою Міжнародної комунікаційної платформи для студентів, викладачів та клієнтів юридичних клінік. Ця платформа дозволить українцям, які живуть в Польщі, і полякам, які живуть в Україні, отримувати юридичну допомогу в питаннях оподаткування, сімейних спорах, проблемах, які можуть виникати при перетині кордону тощо. З іншого боку – це дозволить студентам обмінюватися досвідом, практикуватися під керівництвом кураторів юридичних клінік. Також платформа включатиме найкращі приклади роботи it-платформ від юридичних клінік України та Польщі, а також додаткові опції.

Під час заходу розробники презентують Платформу, розкажуть про функціонал, правила користування платформою, а також її важливість.

Дата проведення: 07 червня 2021 року

Час проведення: 17:00 год (за київським часом)

Реєстрація на подію за посиланням – https://forms.gle/T5zDGya74KGc4qeYA

Презентація відбудеться в межах проєкту “Проведення Другої Київської практичної програми посилення правової спроможності”

Час

(Понеділок) 17:00 - 19:00

X