Лютий, 2020

28Лютий23:5923:59Реєстрація юридичної клініки для участі у напрямку консультування

Деталі

З лютого 2020 року Асоціація юридичних клінік реалізує проєкт “Консультації юридичних клінік для споживачів фінансових послуг”, що здійснюється у межах гранта, наданого Проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Один із ключових напрямів цього проєкту – надання правової допомоги юридичними клініками для споживачів фінансових послуг з питань, які виникають в процесі отримання таких послуг (споживчі кредити, фінансове шахрайство, платіжні транзакції, депозити, договори страхування тощо).

До впровадження напрямку ми плануємо залучити 5 юридичних клінік України, студенти та куратори яких пройдуть попереднє навчання на одному з двох регіональних тренінгів:

– 11 березня 2020 року – м. Слов’янськ, Донецької обл. або

– 20 березня 2020 року – м. Львів.

Організатори компенсують проїзд учасників, забезпечать необхідними матеріалами та кава-паузами.

Умовами відбору юридичних клінік є:

  1. Активна робота юридичної клініки із залученням щонайменше 10-ти консультантів;
  2. Достатня кількість кураторів (1 на 7-8 консультантів) для перевірки консультацій та допомоги студентам у наданні правової допомоги;
  3. Забезпечення участі 8-12 студентів та, принаймні, одного куратора у навчальному тренінгу;
  4. Практика надання письмових консультацій;
  5. Готовність провадити активну медійну діяльність у своєму місті/регіоні щодо впровадження напрямку, що включатиме співпрацю з місцевими ЗМІ, опис та публікацію історій іспіху на своїх ресурсах та ресурсах Асоціації тощо.

Реєстрація за посиланням – https://forms.gle/fJNAy3oFebVtVj5c9

Реєстрація триває до 28 лютого 2020 року включно (п’ятниця).

При відповідності зазначеним умовам, переваги при відборі надаватимуться юридичним клінікам, які не залучені до інших програм чи ініціатив Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору”, а також тим, що вже успішно пройшли моніторинг на відповідність Стандартам діяльності юридичних клінік. Фактор попереднього досвіду консультування у питаннях фінансових послуг не є визначальним. Також географія відбору передбачає залучення юридичних клінік з різних регіонів України.

Просимо заповнювати форму керівника юридичної клініки або іншу уповноважену особу. Юридична клініка, яка бажає взяти участь у відборі, заповнює лише одну реєстраційну форму.

Юридичні клініки, які буде відібрано до участі у проєкті, будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 01 березня 2020 року на зазначену в реєстраційній формі електронну адресу. Організатори залишають за собою право не пояснювати причини відмови у відборі юридичної клініки, однак деякі юрклініки можуть бути відібрані до резерву, про що також будуть повідомлені окремим листом.

Відібрані юридичні клініки отримають попереднє завдання, які необхідно буде виконати до тренінгу.

Координаторка напрямку консультування та контактна особа: Марія Цип’ящук, +38 097 703 48 55, +38 067 363 41 31, masherko@yahoo.com

Час

(П'ятниця) 23:59 - 23:59

Scroll Up
X