Лютий, 2020

28Лютий23:5923:59Реєстрація юридичної клініки для участі у напрямку правової просвіти

Деталі

З лютого 2020 року Асоціація юридичних клінік реалізує проєкт “Консультації юридичних клінік для споживачів фінансових послуг”, що здійснюється у межах гранта, наданого Проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Один із ключових напрямків цього проєкту є правопросвітній. Зокрема, серед завдань проєкту:

– підвищення фінансової грамотності серед споживачів фінансових продуктів та послуг, що сприятиме фінансовій стабільності та зростанню добробуту;

– попередження шахрайських діянь шляхом підвищення обізнаності населення щодо превентивних інструментів та механізмів протидії шахрайству у фінансовій сфері;

– посилення ролі юридичної клінічної освіти в сфері правничої освіти та доступу до правосуддя.

До впровадження правопросвітнього напрямку ми плануємо залучити 10 юридичних клінік України. В межах напрямку провової просвіти планується:

– проведення 4 регіональних тренінги зі Street Law;

– проведення конкурсу з підготовки правопросвітніх заходів  за методикою Street Law;

– проведення правопросвітніх заходів для бенефіціарів

Організатори компенсують проїзд учасників, забезпечать необхідними матеріалами та кава-паузами.

Умовами відбору юридичних клінік є:

  1. Активна робота юридичної клініки із залученням щонайменше 10-ти консультантів;
  2. Достатня кількість кураторів (1 на 7-8 консультантів) для перевірки консультацій та допомоги студентам у наданні правової допомоги;
  3. Забезпечення участі 8-12 студентів та, принаймні, одного куратора у навчальному тренінгу;
  4. Готовність провадити активну медійну діяльність у своєму місті/регіоні щодо впровадження напрямку, що включатиме співпрацю з місцевими ЗМІ, опис та публікацію історій іспіху на своїх ресурсах та ресурсах Асоціації тощо.

Реєстрація за посиланням – https://forms.gle/Am63izszh1CZCdcD9

Реєстрація триває до 28 лютого 2020 року включно (п’ятниця).

При відповідності зазначеним умовам, переваги при відборі надаватимуться юридичним клінікам, які не залучені до інших програм чи ініціатив Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору”, а також тим, що вже успішно пройшли моніторинг на відповідність Стандартам діяльності юридичних клінік. Також географія відбору передбачає залучення юридичних клінік з різних регіонів України.

Просимо заповнювати форму керівника юридичної клініки або іншу уповноважену особу. Юридична клініка, яка бажає взяти участь у відборі, заповнює лише одну реєстраційну форму.

Юридичні клініки, які буде відібрано до участі у проєкті, будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 01 березня 2020 року на зазначену в реєстраційній формі електронну адресу. Організатори залишають за собою право не пояснювати причини відмови у відборі юридичної клініки, однак деякі юрклініки можуть бути відібрані до резерву, про що також будуть повідомлені окремим листом.

Відібрані юридичні клініки отримають попереднє завдання, які необхідно буде виконати до тренінгу.

Координаторка напрямку правової просвіти та контактна особа: Юлія Ломжець, +38 093 47 500 84, ylomzhets@gmail.com

Час

(П'ятниця) 23:59 - 23:59

Scroll Up
X