Травень, 2021

05Травень11:0011:00Стратегування АЮКУ

Деталі

Асоціація юридичних клінік України запрошує активних учасників юридичного клінічного руху в України взяти участь у стратегічній сесії.

Долучайтеся до наздвичайно важливої складової діяльності Асоціації юридичних клінік України та розвитку національного клінічного руху в цілому, а саме – до сесії із планування стратегічного розвитку Асоціації у форматі Правління+.

Дата проведення: 20 – 22 травня 2021

Місце проведення: Хата – Майстерня (с. Бабин, Івано – Франківська обл.)

Під час зустрічі буде обговорено Стратегічний план розвитку Асоціації на наступний період та Комунікаційну стратегію. Спільно з учасниками визначимо бачення розвитку Асоціації юридичних клінік України та напрацюємо ідеї щодо ключових напрямків діяльності організації і способів їх втілення. Окрім цього, розробимо SWOT – аналіз Асоціації: визначимо сильні та слабкі сторони, а також можливості, що відкриваються при реалізації проєктів, та загрози, пов’язані з їх впровадженням.

Реєстрація – forms.gle/oFyJRzoY1M3XvmWC8

Дедлайн реєстрації: 23:59 год 10 травня 2020 року

За результатами реєстрації буде відібрано 10 активних учасників. Про результати відбору учасники будуть повідомлені на зазначні електронні скриньки 11 жовтня.

Час

(Середа) 11:00 - 11:00

X