Жовтень, 2020

17Жовтень09:0018:00Студентське стажування & Турнір з консультування з фінансових питань

Деталі

Жовтень місяць сповнений цікавими та яскравими подіями. Так, Асоціація юридичних клінік України оголошує про унікальні можливості для студентів, які відбудуться 17 жовтня на базі Університету державної фіскальної служби України:

  • Студенстське стажування “Відповідальний бізнес та права людини” (другий етап проєкту “UP”)
  • Турнір з консультування з фінансових питань

Студентське стажування “UP”

Проєкт “UP” створює можливості для реалізації інноваційних методів викладання права та розвитку у студентів компетентностей, які необхідні сучасному юристу через вивчення трендових тем у праві. Він поєднує навчання, прикладні дослідження живої практики та змагальний компонент.

Студентське стажування є частиною юридичного напрямку III International Scientific Congress Society of Ambient Intelligence 2020 і складається з двох рівнів: національний та міжнародний. Національний рівень був проведений у лютому 2020 році, під час якого студенти прийняли участь у конкурсі юридичного есе.

Другий етап, який відбудеться вже у жовтні, передбачає презентацію власних практичних досліджень у сфері бізнесу і прав людини та змагання студентських команд у вирішенні правового кейсу.

Метою другого етапу студентського стажування “Відповідальний бізнес і права людини” є:

  • сприяти розвитку в університетській спільноті розуміння відповідального та поважаючого права людини бізнесу;
  • залучення студентів юридичних клінік до практичних досліджень та розв’язання реальних кейсів такої тематики.

Учасниками другого етапу стажування стануть 4 команди – переможці Національного конкурсу есе “Відповідальний бізнес і права людини”:

Турнір з консультування з фінансових питань

Турнір з консультування з фінансових питань є тренувальним заходом для учасників юридичних клінік, залучених до грантової підтримки Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору” впродовж 2019-2020 років.

Відповідно, тема Турніру пов’язана з питаннями захисту прав споживачів фінансових послуг. Окрім того, Турнір з консультування, як і інші подібні змагання, покликаний розвивати в студентів-правників навики інтерв’ювання клієнта, професійної етики, планування та аналізу в процесі побудови відносин, вміння надати первинну консультацію на рівні “юрист-клієнт” під час ведення прийому в юридичному офісі.

Реєстрація у Турнірі триватиме до 08.10.2020 року до 23.59.  Учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 10.10.2020 року.

Форма реєстрації у Турнірі

Правила Турніру по консультуванню з фінансових питань

Критерії оцінювання Турніру з консультування з фінансових питань

Фабули для учасників Турніру з консультування з фінансових питань

Турнір з консультування – це унікальні змагання серед юридичних клінік України, які моделюють процес прийому клієнта в юридичному офісі за участі двох студентів-консультантів (учасників юридичної клініки), які діють як юристи (адвокати, юрисконсульти, юристи-практики) та клієнта, роль якого виконує запрошений актор.

Конкурс допомагає учасникам – майбутнім професійним правникам підвищити власну майстерність при провадженні юридичної практики, а також розвинути аналітичні та комунікативні навики в роботі з клієнтом.

 

Організатори покривають витрати на проїзд та харчування. Якщо команда не має можливості приїхати та поїхати в один день – тобто, 17 жовтня, також може бути забезпечене поселення. 

Заходи відбудуться завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Час

(Субота) 09:00 - 18:00

X