Форум Асоціації юридичних клінік України – 2020: Відповідальний бізнес і права людини

У Кривому Розі пройде Всеукраїнський Форум Асоціації юридичних клінік України – 2020: Відповідальний бізнес і права людини, який об’єднає представників юридичних клінік зі всієї України. 

Під час Форуму відбудеться проведення виборів Голови та членів правління Асоціації юридичних клінік України, обговорення результатів роботи юридичного клінічного руху України, актуальних питань функціонування юридичних клінік та їх участі у суспільних процесах. Також буде проведено серію майстер-класів від українських та іноземних експертів з питань відповідального ведення бізнесу по відношенню до прав людини.

Для реєстрації у Форумі юридичним клінікам необхідно заповнити гугл-форму за посиланням.

Реєстрація відкрита до 26 лютого. До цього часу потрібно надіслати Анкету юридичної клініки за діяльність юрклініки впродовж 2019 календарного року. Реєстраційну форму слід заповнювати останньою, оскільки до неї потрібно буде долучити Анкету (попередньо надіславши її скриньку alcu.forum@gmail.com).

Під час Форуму відбудуться також вибори членів Правління та Голови Асоціації. Правління Асоціації обирається у складі 7 осіб, при цьому Голова Асоціації входить до Правління за посадою. Правління та Голова Асоціації будуть обрані строком на 2 роки

Кандидатури на посаду Голови та члена Правлення Асоціації можна висунути:

  • за рекомендацією (до 21 лютого включно);
  • шляхом самовисування (до 23 лютого включно).

Реєстрація кандидатур за посиланням.

Дата проведення Форуму: 13 – 14 березня 2020 року
Місце проведення Форуму: ІТ-hub Криворізького економічного інституту ДВНЗ “КНЕУ імені Вадима Гетьмана” (м. Кривий Ріг, пл. Визволення, 2)

Контактна особа:
Катерина Дацко, координаторка проведення Форуму Асоціації юридичних клінік України – 2020
тел.: 067 27 18 182
e-mail: alcu.forum@gmail.com

Ця діяльність здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Форум Асоціації юридичних клінік України – 2020: Відповідальний бізнес і права людини
Scroll Up
X