Конференція "Антикорупція у вищій освіті в Україні"

Асоціація юридичних клінік України запрошує на підсумкову конференцію з антикорупції у сфері вищої освіти. Конференція відбудеться в межах проєкту “Антикорупційний комплаєнс у вишах: від визначення ризиків до їх подолання”.

Під час конференції ми обговоримо корупційні ризики у вищій освіті та способи їх мінімізації, а також представимо унікальні напрацювання в межах проєкту:

  • Реєстр корупційних ризиків вищої освіти в Україні
  • ТОП корупційних ризиків у вищій освіті
  • Дослідження інституту антикорупційного уповноваженого в університеті
  • Правопросвітнє відео і постери із взаємодії студентства та антикорупціного уповноваженого у вишах.

Дата  проведення: 11 травня 2022 року

Реєстрація на конференцію: https://forms.gle/fpEf5rJdbQCLbHk3A

Захід відбудеться у форматі онлайн на платформі Zoom.

Конференція "Антикорупція у вищій освіті в Україні"

Запрошуємо керівників юридичних клінік, антикорупційних уповноважених ЗВО та усіх бажаючих долучатися до онлайн-обговорення результатів проєкту.

До участі у конференції запрошені представники Міністерства освіти й науки України, Національного агентства з питань запобігання корупції, ректори та антикорупційні уповноважені ЗВО, керівники юридичних клінік та представники партнерських організацій. 

Конференція пройде в межах проєкту «Антикорупційний комплаєнс у вишах: від визначення ризиків до їх подолання», що реалізується за підтримки Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» у співпраці з Національним агенством з питань запобігання корупції.

 

Конференція “Антикорупція у вищій освіті в Україні”
X