Конкурс на набір учасників сесій зі стратегування діяльності Асоціації юридичних клінік України

До уваги усіх активних учасників юридичного клінічного руху в України!

Ви маєте унікальний шанс долучитися до наздвичайно важливої складової діяльності Асоціації юридичних клінік України та розвитку національного клінічного руху в цілому, а саме – до сесій із планування стратегічного розвитку Асоціації у форматі Правління+.

17-18 березня 2018 року відбудеться зустріч Правління Асоціації та відібраних учасників, під час якої буде розроблено проект Стратегічного плану розвитку АЮКУ на наступний період, а також – проект Комунікаційної стратегії – документу, який тільки буде створювати та впроваджуватися. Обидва документи є, без перебільшень, найважливішими для розвитку нашої організації.

Саме через це ми шукаємо тих, хто має власне конструктивне бачення розвитку Асоціації юридичних клінік України, живі та неординарні ідеї щодо ключових напрямків діяльності організації і способів їх втілення, а також – розуміння побудови та реалізації комунікаційного напрямку.

Учасники сесії будуть відібрані на конкурсній основі за результатами реєстрації.

Строк для реєстрації досить короткий і завершується в п’ятницю о 23.59 9 березня. Тож – не зволікайте! 

Про результати відбору учасники будуть повідомлені на зазначні електронні скриньки до 11 березня.

Місце проведення зустрічі ще уточнюється, але орієнтовно це буде неподалік Києва. Більш точна інформацію буде оприлюднена найближчим часом.

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання, харчування, кава-паузи, роздаткові матеріали.

Захід відбувається у партнерстві з Українською Фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

 

Конкурс на набір учасників сесій зі стратегування діяльності Асоціації юридичних клінік України
Scroll Up
X