Конкурс на проведення Олімпіади юридичних клінік України з консультування клієнтів, 2018

Запрошуємо усі юридичні клініки до участі в конкурсі на проведення Олімпіади з консультування клієнітв, 2018!

Орієнтовні дати проведення – кінець лютого – початок березня, 2018 року, 3 дні
Орієнтовна кількість учасників – 100

Національна Олімпіада юридичних клінік України з консультування клієнтів проводиться в Україні з 2006 року. Цей захід збирає десятки представників юридичного клінічного руху України, провідних юристів, адвокатів та представників відомих юридичних кампаній України.

Метою Олімпіади з консультування є підвищення рівня знань та майстерності студентів-правників, при здійсненні професійної юридичної діяльності, розвитку аналітичних та комунікативних навиків в роботі з клієнтами. Учасниками змагань можуть бути консультанти юридичних клінік України.

За своєю формою ці змагання імітують процес інтерв’ювання та консультування в юридичному офісі за участю двох практикуючих юристів та клієнта, роль якого виконує запрошений актор. Оцінюють учасників колегії журі, до складу яких входять юристи, адвокати провідних юридичних фірм України, куратори юридичних клінік, спеціалісти та експерти у сфері консультування.

Команда-переможець отримує можливість взяти участь у Міжнародному раунді Змагань з консультування клієнтів імені Брауна-Мостена, який у 2018 році проходитиме з 11 по 14 квітня в Університеті Маастрихту, Нідерланди. Темою змагань 2018 є: “Договори: помилки та інші підстави невиконання зобов’язань”.

Традиційно Національна Олімпіада проводилася на базі Національного університету “Острозька академія”, де вони й були започатковані у 2006 році. В середньому участь у змаганнях брали близько 20 команд студентів. Сама Олімпіада триває 3 дні, впродовж яких учасники змагаються в одному або двох чвертьфінальних раундах, англомовному півфіналі та у фіналі, який проходить українською мовою.

З моменту відродження Змагань, вони проводяться Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві з Українською Фундацією правової допомоги. Міжнародний Фонд “Відродження” надає часткове фінансування національного раунду.

З метою популяризації юридичного клінічного руху, Асоціація юридичних клінік України закликає й інші університети показати себе в якості організаторів цих унікальних змагань, взявши участь у відкритому конкурсі на проведення Національної Олімпіади юридичних клінік України з консультування клієнтів, 2018. Університет, який запропонує найбільш оптимальну та привабливу пропозицію стане переможцем конкурсу та отримає можливість провести у себе Національну Олімпіаду юридичних клінік з консультування клієнтів. При цьому, участь в конкурсі можуть брати й ті університети, які ще не були представлені на змаганнях у попередні роки.

Критерії, за якими оцінюватимуться заявки:
1. Оптимальний бюджет (проживання, кава-брейки, роздаткові матеріали (папки, беджі, ручки тощо))
2. Місце розташування
3. Логістика (поселення, харчування, проведення раундів тощо)
4. Культурна та додаткова освітня програма (можливість її забезпечення).
Форма заявки у Додатку 1.
Для зручності також долучаємо минулорічну програму Олімпіади (Додаток 2).
Заявки, з описом за вказаними критеріями, надсилати до 22 грудня 2017 року на дві електронні адреси: as.lc.ukraine@gmail.com та sheilat1404@gmail.com

У заявці слід зазначати контактні дані відповідальної особи.

Переможця буде визначено до кінця грудня 2017 року.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті Асоціації https://legalclinics.in.ua/, а також на сторінці Асоціації у Facebook.

У випадку виникнення запитань, звертайтеся за вказаними вище електронними адресами, або за телефонами:
Яна Токарь 066 525 10 98
Юлія Матвєєва 098 765 30 22
Шейлат Афолабі 066 044 32 23

Тех завдання до Олімпіади 2018. Final

Технічне завдання Олімпіади 2018. Додатки

Конкурс на проведення Олімпіади юридичних клінік України з консультування клієнтів, 2018
Scroll Up
X