Конкурс “Сприяння розвитку критичного мислення та свідомому вибору громадян задля забезпечення чесних і справедливих виборів”
Конкурс “Сприяння розвитку критичного мислення та свідомому вибору громадян задля забезпечення чесних і справедливих виборів”

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс проектів, присвячених парламентським виборам 2019 року в Україні.

Мета конкурсу – сприяння розвитку критичного мислення та свідомому вибору громадян задля забезпечення чесних і справедливих виборів та їх захисту як ключового інституту демократії.

В межах конкурсу організація може подати лише один проект на один з пріоритетів:

  1. Публічні дебати з ключових змістовних питань державної політики за участі представників політичних сил та кандидатів, які беруть участь у виборах
  2. Сприяння розвитку критичного мислення, спроможності розпізнавати політичні маніпуляції та мову ненависті та протидіяти їм, зокрема – через створення та поширення креативних інструментів та контенту, що мотивує до усвідомленого вибору
  3. Аналіз уроків, дослідження інформаційних впливів, дезінформації, маніпуляцій у ході політичних та виборчих кампаній

Критеріями оцінки проектних пропозицій є:

  • Інноваційний підхід до досягнення цілей, визначених проектом
  • Обгрунтованість пропонованого інструментарію
  • Реалістичність бюджету та плану виконання проекту
  • Наявність підтвердженого попереднього успішного досвіду реалізації проектів у сфері обраного пріоритету

Учасники конкурсу: громадські організації, що зареєстровані в Україні та працюють з тематиками виборів, розвитку критичного мислення, громадської участі, протидії дезінформації.

Фонд вітає участь коаліцій та інших форм партнерства між організаціями громадянського суспільства та громадськими ініціативами та відкритий до підтримки проектів, які мають фінансування від інших донорів, за умови, що пропонований проект посилює, але не дублює вже підтриману діяльність.

Розмір гранту становить до 500 000 гривень, проте проекти з більшим бюджетом можуть бути розглянуті у випадку, якщо їх актуальність та вартість буде достатньо обгрунтованою.

Тривалість проекту має відповідати його цілям і завданням і може становити від одного до шести місяців.

Конкурс проводиться у два етапи. Для участі в конкурсі необхідно не пізніше 2 червня подати концепт проекту, заповнивши форму за цим посиланням. Організації, чиї концептуальні заявки були попередньо відібрані до участі у другому етапі конкурсу, будуть запрошені подати повні проектні пропозиції за стандартною аплікаційною формою МФВ.

З питаннями щодо конкурсу можна звертатися за адресою elections@irf.ua до 27 травня включно. Консультації телефоном надаватися не будуть.

Кінцевий термін подання пропозицій: 02.06.2019

Оголошення результатів конкурсу: 10.06.2019

Конкурс “Сприяння розвитку критичного мислення та свідомому вибору громадян задля забезпечення чесних і справедливих виборів”
X