Конкурс студентських есе “Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру”

Асоціація юридичних клінік України у партнерстві з громадською спілкою “Українська Гельсінська спілка з прав людини” запрошує студентів юридичних клінік взяти участь у конкурсі студентських есе “Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру – дороговкази для України”.

Конкурс спрямований на підвищення зацікавленості та розуміння в питаннях впровадження механізмів правосуддя перехідного періоду в Україні.

Переможці нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня та цінними подарунками (добіркою літератури з прав людини, фірмовими футболками Програми, фірмовими електронними накопичувачами/флешками тощо). Окрім вищезазначених подарунків, організатори Конкурсу забезпечать можливість проведення експертами Програми «Права людини в дії» семінару за темою есе для представників юридичної клініки, яку представляє переможець – на базі закладу, при якому функціонує ці юридична клініка.

Основними критеріями оцінювання есе є:

  • відповідність темі,
  • наявність власної думки,
  • креативність,
  • оригінальність викладу змісту.

На Конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт.

Конкурс проводиться у квітні – червені 2021 року. Початок прийому робіт – 23 квітня 2021 року, закінчення прийому – 24 травня 2021 року, визначення та оголошення переможців – до 10 червня 2021 року.

Порядок прийому робіт:

  • автор подає інформацію про себе у вигляді реєстраційної анкети в google-формі (посилання: https://cutt.ly/KvGysxb),
  • до реєстраційної анкети завантажується файл з есе.

З більш детальною інформацію про Конкурс, зразками оформлення та вимогами Ви можете ознайомитись в Положенні про Конкурс.

Для додаткових запитань та консультацій звертайтеся за телефоном: +38 (050) 696 10 19/+38 (066) 175 18 29 або за електронною адресою v.potapova@helsinki.org.ua ( Валентина Потапова) з поміткою “Конкурс”.

Цей конкурс є можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Конкурс студентських есе “Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру”
X