Київ та Івано-Франківськ обговорюють основи юридичної клінічної практики

На базі юридичної клініки «De Jure» навчально-наукового інституту № 3 Національної академії внутрішніх справ у місті Києві 27 жовтня 2016 відбулася конференція юридичних клінік. Захід проводився через відеозв’язок з представниками юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ. Робоча зустріч була досить цікавою і змістовною.

Зокрема, під час обговорення Матвєєвою Юлією Іванівною, членом правління Асоціації юридичних клінік України, керівником юридичної клініки Національного університету «Києво-Могилянська академія», було наголошено на основних тенденціях та перспективах розвитку юридичних клінік України, а також приділено увагу важливості роботи клінік як членів Асоціації юридичних клінік України. Серед виступаючих також були завідувач юридичної клініки ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника» – Катерина Гичка, керівник юридичної клініки Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького – Михайло Лотоцький, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області – Оксана Міськів, та Тетяна Шулятицька з Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Сергій Бреус, директор Четвертого Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, розповів про особливості роботи у центрах та зауважив на необхідності підвищення якості консультування клієнтів. Поділилася думками щодо роботи юридичних клінік в Україні та закордоном також Марія Гузеват – керівник клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України. Серед гостей заходу також був і Василь Жмудинський, практикуючий юрист, який розповів про особливості кримінальних проваджень у сфері оподаткування. Насамкінець Сергій Чернявський, проректор Національної академії внутрішніх справ, наголосив на важливості участі курсантів і студентів у роботі юридичних клінік, що сприятиме підвищенню їхнього рівня підготовки як кваліфікованих юристів та надасть змогу на практиці застосувати здобуті знання.

Зустріч пройшла у форматі живої дискусії та у теплій атмосфері. Після заходу всі бажаючі отримали змогу відвідати Музей МВС України.

Київ та Івано-Франківськ обговорюють основи юридичної клінічної практики
Scroll Up
X