Міністерство освіти та науки України обіцяє підтримку юридичним клінікам України

24 жовтня на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася регіональна презентація та обговорення проекту «Концепції розвитку юридичної освіти в Україні», в якій взяв участь і представник правління Асоціації юридичних клінік України – Віктор Янишен.

Головним доповідачем, який представив «Концепцію розвитку юридичної освіти в Україні» був Андрій Бойко. Під час плідного обговорення Концепції було виявлено існуючі проблеми вищої юридичної освіти та можливі варіанти подальшого доопрацювання концепції. Найбільш цікавими для нас є питання, що стосуються юридичної клінічної практики!

Представниками клінічного руху України було піднято питання реформування юридичних клінік, а саме створення нового Типового положення «Про юридичні клініки університетів».  Заступник Міністра освіти, керівник апарату – Роман Греба, щиро нас запевнив у зацікавленості та готовності поставити це питання на порядок денний Міністерства освіти і науки України.

Дуже  приємно здивувала підтримка наукового середовища найкращих правничих шкіл України! Наглядним прикладом стало, що після завершення заходу було проведено опитування  щодо різних практик  вищої освіти, і переважна більшість опитаних, а це представники передових юридичних ВНЗ, схвально оцінили юридичні клініки як форму практичного навчання.

Представники Асоціації юридичних клінік України сподіваються на вирішення цього питання на найвищому рівні та чекають на втілення публічної обіцянки в життя!

Міністерство освіти та науки України обіцяє підтримку юридичним клінікам України
Scroll Up
X