Міжнародна конференція «Посилення правової спроможності громад»
Міжнародна конференція «Посилення правової спроможності громад»

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Урядом Канади та впроваджуєтьсяКанадським бюро міжнародної освіти, Міжнародний Фонд «Відродження» та Координаційний центр з надання правової допомоги оголошують про проведення міжнародної конференції «Посилення правової спроможності громад» 20-21 жовтня 2016 року у м. Харків.

На конференції ми поговоримо про те, чому важливо посилювати правову спроможність українських громад: що це означає в контексті української системи безоплатної правової допомоги, для чого це потрібно і який міжнародний досвід ми можемо використовувати для підвищення ефективності цього процесу. Участь у конференції братимуть експерти-практики з різних країн, в тому числі Канади, США, Південної Африки, Пакистану.

Крім того на конференції буде представлено кращі міжнародні та українські практики посилення правової спроможності громад, а також будуть обговорюватися питання щодо переваг, підходів, шляхів та інструментів посилення правової спроможності громад, в тому числі, планується обговорення таких питань: Як залучити громади до процесу якісних змін? Як вплинути на корупційні традиції? Як вирішувати спори без суду? Як посилити правові можливості вразливих верств населення? Як вирішувати правові питання без юристів?

Програма конференції

До участі у конференції запрошуються всі, кому цікава тема правової спроможності та ті хто, зокрема, мають досвід залучення вразливих верств населення та громад до захисту їхніх прав та відстоювання інтересів тощо. Для участі у конференції потрібно заповнити заявку  на даному веб-сайті конференції в розділі «Взяти участь у конференції»до 3 жовтня 2016 року. Надіслані в інший спосіб заявки розглядатися не будуть. Звертаємо вашу увагу, що заповнення заявки не гарантує участі у конференції. Організаційний комітет повідомить відібраних для участі у конференції осіб до 14 жовтня 2016 року.

Міжнародна конференція «Посилення правової спроможності громад»
X