Наближається фінальний етап UP 2022
Наближається фінальний етап UP 2022

19-20 жовтня відбудеться фінальний етап Міжнародного студентського стажування UP в межах Міжнародного наукового конгресу Society of Ambient Intelligence 2022. Попри те, що конкурс поступово перетворюється на традицію, він щоразу новий і неповторний. Цьогоріч учасники з працювали над темою «Комплаєнс система організації в умовах досягнення цілей сталого розвитку».  

Після національного етапу, під час якого команди-учасниці писали юридичні есе за тематикою конкурсу, було обрано 5 команд-переможниць. Це команди юридичних клінік: 

  • Державного університету економіки і технологій;
  • Донецького національного університету імені Василя Cтуса; 
  • Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «ХАІ»; 
  • Національного університету «Острозька академія»;
  • Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Їх есе були опубліковані у матеріалах студентської секції Конгресу, й саме вони представлятимуть свої юридичні кілінки та правничі школи на міжнародному етапі конкурсу.

Команди очікує напружена, але від того не менш цікава робота: вони презентують попередньо видані конкурсні завдання, візьмуть участь у воркшопі від експерта з НАЗК, працюватимуть над реальним правовим кейсом і розроблять його правове рішення. 

Результати і досягнення команд оцінюватиме експертне журі, яке буде звертати увагу не тільки на зміст та практичну цінність їх розробок, а й на якість презентації, повноту відповідей на запитання, комунікабельність та гнучкість учасників. 

Усі учасники міжнародного етапу отримають сертифікати міжнародного студентського стажування обсягом 30 академічних годин та винагороди від спонсорів і партнерів стажування. 

З нетерпінням чекаємо продовження конкурсу та бажаємо учасникам натхнення і віри у власні сили!Наближається фінальний етап UP 2022
Позначено на:
X