Національна правозахисна НЕконференція
Національна правозахисна НЕконференція

В день шістдесят восьмої річниці прийняття Загальної декларації прав людини в Києві розпочнеться Національна правозахисна НЕконференція.

Вперше із часів Євромайдану представники громадськості та органів державної влади, які працюють над захистом різних прав людини, а також представники міжнародних організацій збираються для осмислення та пошуку відповідей на актуальні виклики, які постали перед Україною та світом.

Захід буде проходити 10 та 11 грудня 2016 року у форматі майстерень, максимально створюючи умови для обговорення конкретної проблеми та напрацювання пропозицій для її вирішення.

Як забезпечити постійну міжнародну присутність в Криму? Яким має бути інститут суду присяжних? Що потрібно змінити в поліції, щоб система працювала без збоїв? Як вивести питання звільнення заручників на Донбасі в пріоритети нормандського формату? Чим має звітуватися Україна у розслідуванні злочинів, вчинених під час Євромайдану? Що ми можемо зробити для якнайшвидшого повернення в’язнів Кремля додому? На чому має грунтуватися інформаційні зв’язки із людьми, які лишилися на окупованих територіях? Як зупинити владу від непропорційних обмежень прав людини, що здійснюються під риторикою “боротьби із російською агресією”? і багато-багато іншого

До участі запрошуються правозахисники, експерти, журналісти, науковці, громадські активісти, адвокати, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних організацій та всі зацікавлені в даній темі.

Реєстрація на захід триває до 30 листопада за посиланням. Можливість забезпечення проїзду та проживання іногородніх учасників буде вирішуватися на конкурсній основі.

Щодо будь-яких організаційних питань звертайтеся за телефоном: 099-3437706 (Анастасія), 050-3411 388 (Ірина), а також за електронною адресою ccl.org.ua@gmail.com

Логістичні деталі проведення заходу, а також програма та список запрошених спікерів буде повідомлено зареєстрованим учасникам після закінчення реєстрації.

 

Національна правозахисна НЕконференція
X