Хочеш когось навчити – навчись сам
Хочеш когось навчити – навчись сам

Студенти-консультации юридичної клініки “Феміда” Донецького державного університету управління Приступа Юлія та Сидорова Анастасія завітали з правопросвітною лекцією на тему “Толерантність та недискримінація неповнолітніх” до учнів 9-го класу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів І-ІІІ ступенів 4 Маріупольської міської ради Донецької області 15 березня 2019 року.

Студенти-консультации разом із учнями ЗОШ 4 розглядали поняття толерантності, етапи формування толерантності підлітків у родині за допомогою школи.

Також студенти-консультанти дали поради чого треба підтримуватись щоб досягти у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни» та інше.

Хочеш когось навчити - навчись сам

Студентка-консультантка Приступа Юлія зазначила що 16 листопада 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО було затверджено Декларація принципів толерантності.
Цей день був проголошений Міжнародним днем толерантності. У статті 6 Декларації зазначено: «з метою мобілізації громадськості, звернення уваги на небезпеки, приховані у нетерпимості, зміцнення прихильності і активізації дій на підтримку поширення ідей толерантності і виховання у її дусі ми урочисто проголошуємо 16 листопада міжнародним днем, присвяченим толерантності, що відзначається щорічно».
Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.

Мета правопросвітних заходів спрямована на покращення правової обізганості у учнів шкіл та взагалі усіх громадян України.

Хочеш когось навчити – навчись сам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X