Візит партнерів до Юридичної клініки “PRO BONO” Юридичного Факультету СНУ ім. В. Даля
Візит партнерів до Юридичної клініки “PRO BONO” Юридичного Факультету СНУ ім. В. Даля

Юридичну клініку “Pro bono” з офіційним візитом 13.06.2018 р. відвідали Регіональний Радник з інформування, консультування та правової допомоги пані Хеге Мёрк  та Левон АзізянКоординатор проекту «Інформування».  Візит відбувся в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Норвезькою радою у справах біженців та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля щодо розбудови сталої системи надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам на базі Юридичної клініки “Pro bono”. Метою візиту пані Хеге Мёрк було ознайомлення з діяльністю клініки та напрацювання заходів співпраці. Консультанти та працівники нашої клініки здійснили презентацію своєї діяльності, розповіли про організацію роботи клініки,  документообіг,  а також поспілкувалися щодо питань правової освіти у Королівстві Норвегія та в Україні. Під час офіційного візиту пані Хеге Мёрк була проведена наочна консультація клієнта, який звернувся до клініки із питанням реалізації виборчих прав внутрішньо переміщеної особи.

Візит партнерів до Юридичної клініки "PRO BONO" Юридичного Факультету СНУ ім. В. Даля

Пані Хеге Мёрк надала практичні поради щодо проведення консультацій та ведення організаційної роботи в клініці. Були обговорені подальші шляхи  спільної співпраці між Юридичною клінікою “Pro bono” та Норвезькою радою у справах біженців.

Також пані Хеге Мёрк  та представники Юридичної клініки “Pro bono”  взяли участь у круглому столі щодо імплементації положень Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», який відбувся 13.06.2018 р. та був організований Норвезькою радою у справах біженців та Данською радою. Під час круглого столу відбулась жвава дискусія щодо Закону «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», а саме у частині проблем реєстрації актів цивільного стану та інших документів; проблем, пов’язаних із житловими, земельними та майновими правами; реалізації права на соціальне та пенсійне забезпечення, а також вільне пересування внутрішньо переміщених осіб. Досить активно обговорювалися питання правових режимів на тимчасово окупованих територіях, повноваження силових структур тощо.

Дякуємо нашим партнерам Норвезькій раді у справах біженців та особисто пані Хеге Мерк за увагу та корисні поради.

Норвезька рада у справах біженців є всесвітньо відомою, неурядовою організацією. Головною місією ради є захист людей, що постраждали від вимушеного переміщення.

 

Візит партнерів до Юридичної клініки “PRO BONO” Юридичного Факультету СНУ ім. В. Даля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X