Юридична клініка УДФС для школярів: тренінг “Податки – це легко”
Юридична клініка УДФС для школярів: тренінг “Податки – це легко”

Навчально-практична лабораторія “Юридична клініка” Університету державної фіскальної служби України для школярів навчальних закладів Київщини розповіла про податки, їх види та вплив на економіку. 

5 березня 2020 року для учнів 9 – Б класу Ірпінської ЗОШ 17 відбувся тренінг “Податки – це легко”.

Спікерками тренінгу стали студентки -консультанти юридичної клініки стали:

  • Анна Бондарева,
  • Ілона Любарський.

Юридична клініка УДФС для школярів: тренінг "Податки - це легко"

Під час тренінгу спільно з учнями обговорили важливість сплати податків та зборів до державного бюджету України. Студенти наголосили на особливості еволюційного порядку формування податків та на змінах, яке зазнало податкове законодавство на сьогодні. Крім того, детально пояснили, хто сплачує податки та збори, які вони бувають та на що реалізуються стягнуті кошти від них. Студенти зазначили, хто здійснює контроль за сплатою податків та яку відповідальність можуть нести платники податків та зборів у разі невиконання норм податкового права.

Тренінг "Податки це просто"

Урок був наповнений відео, іграми, тому кожен з учнів 9-Б класу зміг проявити свої здібності та знання в податковій площині.

“Проведення тренінгу в податковій сфері серед шкіл є дуже важливим, адже він сприяє формуванню податкової свідомості майбутнього покоління, що неодмінно знайте своє позитивне відображення та вплине на збільшення кількості надходжень в державі, адже, як ми знаємо, податки становлять левову частку дохідної частини державного бюджету України”, – переконана заступниця завідувача НПЛ “Юридична клініка” Університету державної фіскальної служби України Тетяна Шолкова.

Тренінг "Податки це просто"

Тренінг є частиною заходів регіональної ініціативи “Інноваційні методики викладання в правопросвітній діяльності юридичних клінік для школярів середньої ланки ЗОШ” в межах проєкту “Посилення регіональної та міжсекторальної співпраці юридичних клінік Київщини”, який впроваджується Навчально-практичною лабораторією “Юридична клініка” ННІ права Університету державної фіскальної служби України за проєктом “Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Юридична клініка УДФС для школярів: тренінг “Податки – це легко”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X