Юридична клініка ДонНУ ім. Василя Стуса провела школу посередництва у трудових спорах
Юридична клініка ДонНУ ім. Василя Стуса провела школу посередництва у трудових спорах

3 і 6 жовтня у Вінниці проходила Всеукраїнська осіння школа «Посередництво у врегулюванні колективних трудових спорів», організована юридичною клінікою Донецького національного університету імені Василя Стуса. 

Протягом двох днів над своїми навичками посередників у трудових спорах працювали понад 70 учасників з юридичних клінік та правничих шкіл різних регіонів України. Під час проведених професійними посередниками воркшопів вони дізналися про:  

  • Особливості посередництва як засобу вирішення колективних трудових спорів; 
  • Якості та навички, необхідні для ефективної посередницької діяльності;
  • Методи і практики, які професійні посередники застосовують у своїй роботі; 
  • Реальні кейси впливу посередників на вирішення трудових спорів. 

Найцікавішою та найемоційнішою частиною школи стали симуляції спорів, де спочатку професіонали-посередники, а потім і студенти змогли проявити свої таланти і показати дива медіації. Головним провідником ідеї посередництва, фасилітатором та безпосереднім учасником практичної частини школи стала Лілія Амелічева, д.ю.н., проф., керівниця Юридичної клініки ДонНУ імені Василя Стуса, членкиня Правління АЮКУ. 

До організації Всеукраїнської осінньої школи «Посередництво у врегулюванні колективних трудових спорів» долучилася й сама Асоціація юридичних клінік України. За словами Голови Правління АЮКУ, Юлії Ломжець:

“АЮКУ  вітає та підтримує організацію Школи, оскільки це відповідає стратегічним цілям нашої діяльності: посилення спроможності юридичних клінік, розвиток практикоорієнтованого навчання правників, налагодження співпраці з роботодавцями”

Проведення школи було б неможливо без підтримки Національної служби посередництва і примирення, зокрема її відділення у Вінницькій області, ГО «Трудові ініціативи», представники яких поділилися з учасниками власним досвідом посередництва та безпосередньо брали участь у симуляціях. Дякуємо учасникам та парнерам за участь!

Юридична клініка ДонНУ ім. Василя Стуса провела школу посередництва у трудових спорах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X