Конференція “Актуальні питання вдосконалення національного законодавства”
Конференція “Актуальні питання вдосконалення національного законодавства”

Кафедра спеціально-правових дисциплін, юридична клініка «Феміда» за підтримки Донецького відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» запрошує науковців і практиків, здобувачів наукових ступенів та вищої освіти, представників органів влади, місцевого самоврядування та бізнесу, інших зацікавлених осіб взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення національного законодавства» яка відбудеться 13 травня 2021 року.

Метою проведення конференції є

  • визначення сучасного стану та напрацювання шляхів вдосконалення національного законодавства;
  • поєднання зусиль закладів вищої освіти, наукових та дослідних установ, органів влади та місцевого самоврядування, приватно-правових інституцій в аспекті пошуку сумісних ефективних підходів до наближення національного законодавства України до стандартів ЄС та найкращих світових практик; сприяння популяризації науково-дослідної діяльності фахівців-правників та студентів.

За результатами роботи буде сформовано збірник матеріалів конференції в PDF-форматі, який розміщуватиметься на офіційному сайті Донецького державного університету управління.

Для участі у конференції необхідно:

До 10 травня 2021 року (включно) надіслати на “електронну адресу” оргкомітету тези доповіді українською чи англійською мовою та заявку учасника. ( konfspd@inbox.dsum.edu.ua )

Форма участі: онлайн на платформі ZOOM.

Початок роботи: о 14:00.

Офіційні мови: українська, англійська.

Участь у конференції безкоштовна. Докладніше з вимогами можна ознайомитися ТУТ“.

Конференція “Актуальні питання вдосконалення національного законодавства”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X