На Рівненщині юридичній клініці “Pro bono” розповіли про особливості перевірок Держпраці
На Рівненщині юридичній клініці “Pro bono” розповіли про особливості перевірок Держпраці

Тиждень права на Рівненщині активізував партнерство  Управління Держпраці у Рівненській області та юридичної клініки “Pro bono” Національного університету “Острозька академія”

Днями для консультантів юридичної клініки відбувся тренінг «Особливості перевірок Держпраці», який провела головна державна інспекторка сектору з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю Управління Денржпраці у Рівненській області Людмила Поліщук.

Фахівець роз’яснила, що  заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю здійснюються у формі інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань, що проводяться інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів. Також заходи контролю за додержанням законодавства про працю здійснюються інспекторами праці виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад (з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин).

Людмила Поліщук акцентувала увагу на випадках правочинності стажування і типових порушеннях, які допускають роботодавці. Фахівець поінформувала про переваги легальної праці. У спілкуванні була порушена й тема нового Трудового кодексу. Учасники тренінгу висловили свою позицію стосовно механізмів врегулювання трудових відносин.

За активну співпрацю і особистий внесок у правову освіту малого бізнесу Людмила Поліщук отримала Подяку юридичної клініки.

Тренінг є частиною заходів регіональної ініціативи “Безкоштовна юридична підтримка малого бізнесу”, який впроваджується юридичною клінікою “Pro bono” Національного університету “Острозька академія” в межах проекту “Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України”, що здійснюється Асоціація Юридичних Клінік України – АЮКУ за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”

 

На Рівненщині юридичній клініці “Pro bono” розповіли про особливості перевірок Держпраці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X