Тренінг “Використання інтерактивних методів під час правопросвітницьких заходів Street Law”
Тренінг "Використання інтерактивних методів під час правопросвітницьких заходів Street Law"

5 грудня 2022 для клініцистів, студентів юридичного факультету, практикантів виробничої практики був проведений тренінг на тему: «Використання інтерактивних методів під час правопросвітницьких заходів Street Law».

Разом зі спікеркою, студенткою ІІІ курсу ЧНУ ім. П.Могили, клініцисткою-консультанткою юридичної клініки «Veritas» Марією Самойленко  присутні розібрали такі питання:

  • що таке Street Law та його значення;
  • поняття та класифікація інтерактивних методів викладання;
  • STEAM-освіта;
  • подкасти як різновид аудіопрограм.

Учасники тренінгу розглянули такі методи, як: знайомство, рефлексія, робота в малих групах, правова ситуація, «дерево рішень», «навчай і навчайся», метод Сократа, ток-шоу, імітація спрощеного судового слухання, медіація. Крім того, дізнались про можливість використання в правопросвітницькій діяльності різноманітних ігор (зокрема шляхом адаптації Dixit та інших настільних ігор).

Слухачі довідались про таке сучасне явище як подкасти, алгоритм їх створення, основні переваги й відмінності від радіошоу.

Спікерка наголосила на необхідності та важливості використання STEAM-освіти в юриспруденції, надала практичні поради та корисні посилання для підготовки правопросвітницьких заходів.

Присутні дізнались багато цікавого й нового та з користю провели час.

Тренінг “Використання інтерактивних методів під час правопросвітницьких заходів Street Law”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X