Вебінар «Як протидіяти дискримінації та гендерно зумовленому насильству?»
Вебінар «Як протидіяти дискримінації та гендерно зумовленому насильству?»

04 березня 2023 року клініцисти юридичної клініки «Veritas», студенти юридичного факультету мали змогу відвідати вебінар, присвячений Дню «Нуль дискримінації» та Всесвітньому дню проти сексуальної експлуатації на тему : «Як протидіяти дискримінації та гендерно зумовленому насильству?»

Спікерка – Вікторія Карпа, юристка, правозахисниця, керівниця Центру «ЮрФем: освіта», консультантка з права, дослідниця та авторка просвітницьких експлейнерів з теми захисту прав людини, тренерка з питань недискримінації та гендерної рівності –  розповіла про види дискримінації та що вважається гендерно зумовленим насильством.

Проаналізувала міжнародне та національне законодавство, звернула увагу на настання адміністративної та кримінальної відповідальності за скоєння гендерно зумовленого насильства.

Присутні розібрали основні аспекти щодо попередження та протидії дискримінації за ознакою статі – профілактика, освіта, оскарження.

Також студенти дізналися про :

🔹гендерну стереотипізацію та упередження;

🔹етичні кодекси як інструмент запобігання дискримінації та насильству;

🔹комунікативну згоду;

🔹сексуальну автономію;

🔹види сексизму;

🔹завдання фемінітивів

🔹харасмент як форму дискримінації

Спікерка розповіла про роботу лінії правової допомоги «ЮрФем: підтримка», яка надає безоплатну правову допомогу постраждалим від сексуального насильства та різних форм дискримінації.

Дякуємо пані Вікторії за чудову можливість отримати цінну інформацію та корисно проведений час!

Вебінар «Як протидіяти дискримінації та гендерно зумовленому насильству?»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X