Причини суїцидальної поведінки серед неповнолітніх
Причини суїцидальної поведінки серед неповнолітніх

10 вересня на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) НАВС було проведено круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню запобігання самогубствам. До обговорення долучилися науково-педагогічні працівники, консультанти юридичної клініки та юристи-практики.

Проблема боротьби із суїцидальною поведінкою серед неповнолітніх спричиняє чи не найбільше дискусій як на теренах України, так і в усьому світі. З огляду на це, для членів юридичної клініки було організовано круглий стіл на тему «Причини суїцидальної поведінки серед неповнолітніх» за участю керівника юридичної клініки «Феміда» Катерини Данченко спільно з доцентом кафедри адміністративних і цивільно-правових дисциплін Ольгою Таран, доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін та ОРД Андрієм Габудою та заступником начальника Івано-Франківського регіонального центру безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Ковальчуком.
Учасники заходу обговорили основні причини та фактори, які спонукають людей до суїцидальної поведінки, а також шляхи запобігання суїциду, особливо серед дітей і підлітків. Дискутували стосовно особливостей виявлення внутрішньої суїцидальної поведінки, до якої належать суїцидальні думки, уявлення та переживання.

Наприкінці роботи круглого столу було зазначено, що для сучасного суспільства необхідними є активізація спільної діяльності державних служб щодо попередження суїцидальних явищ серед дитячого й дорослого населення та підвищення рівня психологічної безпеки сучасного інформаційного простору для дітей і підлітків.

Причини суїцидальної поведінки серед неповнолітніх

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X