Юридична клініка УДФС продовжує серію тренінгів про податкування
Юридична клініка УДФС продовжує серію тренінгів про податкування

Навчально-практична лабораторія “Юридична клініка” Університету державної фіскальної служби України активно продовжує свою просвітницьку діяльність серед школярів навчальних закладів Київщини. Зокрема, студентки юридичної клініки розповідають про податки, їх види та вплив на економіку. 

11 березня в Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів художнього профілю №1 ім. А.С. Макаренка Ірпінської міської ради Київської області для учнів 9 класів відбувся тренінг на тему: “Податки – це легко!”.

Спікерками тренінгу стали студентки -консультанти юридичної клініки стали:

  • Діана Мороз
  • Христина Миколайчик

Тренінг юридичної клініки Податки - це просто_2

Впродовж тренінгу учні були дуже активними та допитливими, із задоволенням брали участь в обговоренні загальнодержавних та місцевих податків та зборів та жваво виконували поставленні завдання в ході ігор, які були побудовані з використання інтерактивних методик викладання в правопросвітній діяльності для перевірки засвоєного матеріалу.

Крім того, в ході тренінгу учні запропонували власні способи покращення податкового законодавства шляхом запровадження нових податків, що, на їх погляд, є цілком доречним.

Студенти, в свою чергу, намагалися донести матеріал в доступній для сприйняття формі , щоб загальні уявлення про історію формування податків, податкову систему, податки, збори, їх елементи, контролюючі органи в даній сфері та ряд інших важливих питань податкового законодавства закарбувались в їх свідомості назавжди і з даним багажем знань вони змогли в подальшому сміливо поборотись на брейн-рингу в УДФСУ за звання кращого знавця податків.

Наступний тренінг запланований у ЗОШ 2 м. Ірпінь, тому слідкуй за нашими новинами, щоб не пропустити найцікавіше.

Тренінг юридичної клініки Податки - це просто_3

Тренінг є частиною заходів регіональної ініціативи “Інноваційні методики викладання в правопросвітній діяльності юридичних клінік для школярів середньої ланки ЗОШ” в межах проєкту “Посилення регіональної та міжсекторальної співпраці юридичних клінік Київщини”, який впроваджується Навчально-практичною лабораторією “Юридична клініка” ННІ права Університету державної фіскальної служби України за проєктом “Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

 

Юридична клініка УДФС продовжує серію тренінгів про податкування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X