Юридична клініка “Право і практика” напрацьовує “Мапу взаємодії зі стейкхолдерами” та “Порадник клініцисту”
Юридична клініка “Право і практика” напрацьовує “Мапу взаємодії зі стейкхолдерами” та “Порадник клініцисту”

Юридична клініка “Право і практика” Білоцерківського національного аграрного університету продовжує працювати над реалізацією регіональних ініціатив юридичних клінік.

В межах проєкту “Посилення регіональної та міжсекторальної співпраці юридичних клінік Київщини”, студенти розробили “Мапу взаємодії юридичних клінік зі стейкхолдерами” та розпочали роботу над “Порадником для клініциста”.

Ми вважаємо, що створили важливий стратегічний документ для клініки –”Мапу взаємодії юридичних клінік зі стейкхолдерами”. Ми отримали базис порад і орієнтирів для усіх зацікавлених у розвитку юридичної клініки.  Креативним заходом проєкту стало створення такої “Мапи” саме для юридичної клініки “Право і практика”  Білоцерківського національного університету, яку клініцисти зобразили на папері“, – повідомляє керівниця проєкту, кураторка юридичної клініки “Право і практика”, к.ю.н. Ольга Настіна.

“Мапа взаємодії юридичних клінік зі стейкхолдерами” має стати практичним інструментом і буде використовуватись як дороговказ для юридичних клінік на шляху побудови успішної міжсекторальної співпраці усіх учасників системи надання безоплатної правової допомоги.

Юридична клініка "Право і практика" напрацьовує "Мапу взаємодії зі стейкхолдерами" та "Порадник клініцисту"

В результаті, учасники напрацювали практичний матеріал щодо взаємодії юридичних клінік із громадським сектором, органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади, юридичним бізнесом тощо. Як наслідок тривалої та плідної роботи партнерів та стейкхолдерів над “Мапою взаємодії юридичних клінік та налагодження  міжсекторальної співпраці” наприкінці грудня отримали матеріал, який став основою одноіменного буклета, що планується до публікації. Буклет є результатом спільної колективної роботи учасників із врахуванням бачень та пропозицій партнерів юридичних клінік.

Юридична клініка “Право і практика” пропонує також студентам з інших юрклінік долучитися до розробки “Мапи”. У разі виникнення пропозицій до її змісту – пишіть авторам на сторінку у соціальній мережі Facebook.

Окрім цього, студенти-консультанти розпочали роботу над створенням “Порадника для клініциста”. Це “шпаргалка” для консультантів юридичних клінік, що міститиме інформацію про здійснення прийому клієнтів та побудову конструктивної комунікації; пояснюватиме, як  поводитися у нестандартних ситуаціях та на що звертати увагу у роботі з “особливими” клієнтами.

Юридична клініка "Право і практика" напрацьовує "Мапу взаємодії зі стейкхолдерами" та "Порадник клініцисту"

Розроблення “Мапи взаємодії юридичних клінік зі стейкхолдерами” та “Порадника клініцисту” є частиною заходів регіональної ініціативи “Посилення регіональної та міжсекторальної співпраці юридичних клінік Київщини”, який впроваджується юридичною клінікою “Право і практика” Білоцерківського національного агарного університету, що є частиною проєкту “Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України”, що здійснюється Асоціацією юридичних клінік України за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Юридична клініка “Право і практика” напрацьовує “Мапу взаємодії зі стейкхолдерами” та “Порадник клініцисту”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X